Produkty - Strona 2
Jest 38 produktów.
Aktywne filtry
5 499,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,35 m |
| Ilość | 15 |
5 299,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,35 m |
| Ilość | 15 |
5 099,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,35 m |
| Ilość | 14 |
4 699,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,35 m |
| Ilość | 9 |
4 999,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,35 m |
| Ilość | 10 |
5 399,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,35 m |
| Ilość | 5 |
5 599,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,35 m |
| Ilość | 12 |
5 799,00 zł
| Wydajność | 3-6 osób / 0,9 m3d |
| Gwarancja | 30 lat |
| Wysokość | 1,57 m |
| Szerokość | 1,4 m |
| Długość | 2,35 m |
| Ilość | 15 |
| Gwarancja | 35 lat |
| Wysokość | 1260 mm |
| Szerokość | 2300 mm |
| Długość | 10620 mm |
| Pojemność | 20000l |
| Waga | 660 kg |
| Ilość | 0 |
9 990,00 zł
| Wydajność | 0,6 m3/d |
| Wysokość | 1878 mm |
| Szerokość | 1320 mm |
| Długość | 2015 mm |
| Pojemność | 2000 L |
| Ilość | 27 |
9 999,00 zł
| Wydajność | 0,6 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 1878 mm |
| Szerokość | 1320 mm |
| Długość | 2015 mm |
| Pojemność | 2000 L |
| Przeznaczenie | 1-4 osoby |
| Ilość | 100 |
9 999,00 zł
| Wydajność | 0,6 m3/d |
| Wysokość | 1878 mm |
| Szerokość | 1320 mm |
| Długość | 2015 mm |
| Pojemność | 2000 L |
| Ilość | 100 |
9 999,00 zł
| Wydajność | 0,6 m3/d |
| Wysokość | 1878 mm |
| Szerokość | 1320 mm |
| Długość | 2015 mm |
| Pojemność | 2000 L |
| Ilość | 100 |
12 219,00 zł
| Wydajność | 0,6 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 1878 mm |
| Szerokość | 1320 mm |
| Długość | 2015 mm |
| Pojemność | 2000 L |
| Przeznaczenie | 1-4 osoby |
| Ilość | 100 |
12 219,00 zł
| Wydajność | 0,6 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 1878 mm |
| Szerokość | 1320 mm |
| Długość | 2015 mm |
| Pojemność | 2000 L |
| Przeznaczenie | 1-4 osoby |
| Ilość | 100 |
12 219,00 zł
| Wydajność | 0,6 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 1878 mm |
| Szerokość | 1320 mm |
| Długość | 2015 mm |
| Pojemność | 2000 L |
| Przeznaczenie | 1-4 osoby |
| Ilość | 100 |
12 219,00 zł
| Wydajność | 0,6 m3/d |
| Gwarancja | 20 lat |
| Wysokość | 1878 mm |
| Szerokość | 1320 mm |
| Długość | 2015 mm |
| Pojemność | 2000 L |
| Przeznaczenie | 1-4 osoby |
| Ilość | 100 |

















