Oczyszczalnie dla osiedli mieszkaniowych - kompleksowa usługa: materiały, montaż, serwis.

Wiemy doskonale, że osiedlowe (lokalne) oczyszczalnie ścieków muszą składać się z urządzeń odpowiednio sprawdzonych pod względem sposobu wykonania oraz funkcjonowania. Wszystko po to, aby spełniały najważniejsze kryteria, związane z :

  • wysoką wydajnością,
  • surowymi standardami ochrony środowiska,
  • bezawaryjnością,
  • zasadami prawa budowlanego.

Z tego powodu proponujemy kompaktowe, nowoczesne systemy oczyszczania ścieków dla osiedli, które z jednej strony nie zajmują zbyt wiele wolnego miejsca, a z drugiej bez trudu spełniają aktualne (i przyszłe) zapotrzebowanie.

Oczyszczalnia dla osiedla mieszkaniowego – na co możesz się zdecydować?

Za sprawą szerokiej oferty firmy Tolen, jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania właściwie dopasowane do ilości wolnego miejsca, głębokości dopływu, jak również specyfiki ścieków. Jak wiadomo, osiedla mieszkaniowe bywają terenami o sporym natężeniu ruchu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby montaż poszczególnych urządzeń był jak najmniej inwazyjny. Wszystko po to, aby nie ograniczać jakże potrzebnej części wspólnej.

Naszym atutem jest ponadto mnogość rozwiązań, na jaką może zdecydować się osiedle mieszkaniowe. Oczyszczalnia 2-komorowa, 3-komorowa, biologiczne systemy realizujące dwufazowy proces oczyszczania, a także urządzenia gwarantujące dostęp do funkcji sterowania przepływem oraz alarmowania w przypadku pojawienia się awarii lub sytuacji niebezpiecznej.

To od Zamawiającego zależy, na co się zdecyduje. Pracownicy firmy Tolen cały czas służą jednak radą. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę specjalistyczną, zawsze są w stanie wskazać optymalne rozwiązania.

Oczyszczalnia dla osiedla – dostarczamy urządzenia na terenie całej Polski

Firma Tolen to nie tylko szeroka oferta i możliwość przygotowania systemów o dowolnej wydajności, ale też usługi o charakterze kompleksowym. Z nami możesz liczyć zarówno na zakup nowoczesnych sprzętów (wraz z całym osprzętowaniem), jak i profesjonalny montaż.

Co ważne, działamy na terenie całej Polski! Jesteśmy w stanie dotrzeć wszędzie, gdzie potrzebne są wysokiej jakości oczyszczalnie ścieków. Instalację dostarczonych elementów przeprowadzamy z użyciem specjalnie dostosowanej koparki, która doskonale radzi sobie z wszystkimi pracami ziemnymi.

Dzięki temu cały montaż odbywa się w sposób szybki i sprawny. Bez niepotrzebnych opóźnień lub innych problemów, które mogłyby utrudnić zakończenie całej inwestycji.

Oczyszczalnie ścieków dla osiedli to ważne systemy, które muszą być dobierane nie tylko pod kątem konkretnych parametrów technicznych, ale też wymagań środowiskowych i tych stawianych przez prawo budowlane. Oznacza to, że zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem okaże się współpraca z profesjonalistami. Ludźmi, którzy znają się na swojej pracy i wiedzą, jakie oczyszczalnie sprawdzą się w konkretnej sytuacji. Firmę Tolen tworzą właśnie tacy fachowcy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wskażą najlepsze rozwiązania, a także odpowiedzią na wszystkie Twoje pytania.

Sprawdź także naszą pełną ofertę:
Oczyszczalnie przemysłowe dla firm