Oczyszczalnie EKOSYSTEM

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 3 399,00 zł - 7 599,00 zł

Dostępność

Dostępność

Szambo jest obecnie najmniej popularnym rozwiązaniem w domach, które nie posiadają podłączenia do sieci kanalizacyjnej. Nowoczesnymi i sprawdzonymi instalacjami są oczyszczalnie Ekosystem. Zostały one zaprojektowane i wykonane z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach ceniących komfort i bezpieczeństwo. O jakości świadczą opinie zadowolonych użytkowników. W naszej ofercie odnaleźć można oczyszczalnie Ekosystem o różnej pojemności zbiornika. Zależy ona od liczby osób zamieszkujących dom.

Aktywne filtry

Jak wytrzymałe są oczyszczalnie Ekosystem?

Jedną z tajemnic sukcesu przydomowych oczyszczalni nieczystości są materiały, z których wykonana została cała konstrukcja. Oczyszczalnie Ekosystem to innowacyjne i niezwykle wytrzymałe konstrukcje zbudowane z trwałych materiałów. Stąd też gwarancja na szczelność zbiornika wynosi aż 30 lat. Zbiornik, w którym zbierane są i oczyszczane ścieki, jest bardzo wytrzymały. W przeciwieństwie do tradycyjnego szamba użytkownicy, którzy wybrali oczyszczalnie Ekosystem, nie muszą obawiać się nieprzyjemnego zapachu na terenie swojej posesji. Dostępne w naszej ofercie oczyszczalnie Ekosystem wyposażone są w klasyczny drenaż rozsączkowy. Dzięki temu przydomowe oczyszczalnie Ekosystem posiadają dużą powierzchnię rozsączania ścieku, co gwarantuje dokładne oczyszczenie nieczystości.

Oczyszczalnie Ekosystem – montaż

Prawidłowy montaż gwarantuje bezawaryjne działanie oczyszczalni. Nasi specjaliści zapewniają montaż takich instalacji jak na przykład: oczyszczalnie Ekosystem, osadniki gnilne, systemy ogrodowe, na terenie całego kraju. Wystarczy wcześniejsze umówienie daty i miejsca montażu. Oczyszczalnie Ekosystem zostały tak zaprojektowane, aby możliwy był ich montaż na terenach przejezdnych. Cała konstrukcja wytrzymuje nacisk nawet do 30 ton. Co ważne, montaż możliwy jest w każdych warunkach gruntowo-wodnych. Nie jest przeszkodą także wysoki poziom wód gruntowych. Oczyszczalnie Ekosystem nie wymagają dodatkowej obsypki cementowo-piaskowej. Instalacja jest gotowa do pracy już po chwili od zamontowania.

Oczyszczalnie Ekosystem – profesjonalne doradztwo

Nie każdy z klientów musi znać się na przydomowych oczyszczalniach ścieków. Wybór odpowiedniego urządzenia uwarunkowany jest przecież wieloma czynnikami na przykład ilością mieszkańców danego domu i indywidualnymi oczekiwaniami. Dla wszystkich jednak ważny jest pewny i bezpieczny zakup instalacji dla swojego domu. Oczyszczalnie Ekosystem – dostępne w naszej ofercie – to wybór niezawodności na długie lata. Nasi specjaliści towarzyszą klientom od wyboru instalacji, poprzez zakup aż do montażu na terenie posesji. Możliwy jest zakup specjalnego płaskiego włazu rewizyjnego, który poprawia bezpieczeństwo użytkowników oraz zwiększa elastyczność całej instalacji. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne, gdy domownikami są dzieci. Specjalny właz ułatwia także koszenie trawy oraz zaparkowanie na nim samochodu.