Oczyszczalnie tunelowe

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 7 299,00 zł

Dostępność

Dostępność

Stawiając na funkcjonalność i bezpieczeństwo w domu, warto zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami, do których należy bez wątpienia oczyszczalnia tunelowa. Jest to jedno z najczęściej wybieranych przez klientów rozwiązań dotyczących odpływu, gromadzenia oraz oczyszczania ścieków w małych gospodarstwach domowych. W miejscach, w których nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej, doskonałym rozwiązaniem jest tunelowa oczyszczalnia ścieków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktywne filtry

Oczyszczalnie tunelowe – co to jest?

Bardzo ważnym elementem przydomowej oczyszczalni ścieków jest – dostępny w naszym sklepie w różnych pojemnościach – osadnik gnilny. To większy lub mniejszy zbiornik, w którym zbierają się ścieki. W nim dochodzi do dwóch procesów: mechanicznego oddzielenia ścieków cięższych od lekkich oraz rozkładu substancji przy pomocy bakterii beztlenowych. Oczyszczalnia ścieków tunelowa posiada dodatkowo specjalny tunel, którego zadaniem jest infiltracja nieczystości w gruncie na dość dużej powierzchni. Kolejno, oczyszczalnie tunelowe wykorzystują bakterie naturalnie występujące w glebie do rozkładu nieczystości. Tunelowe oczyszczalnie ścieków to zatem w pełni ekologiczne rozwiązanie pozwalające na zgodne z naturą usuwanie oraz oczyszczanie ścieków.

Tunelowe oczyszczalnie ścieków – jaki wybór?

Wybór odpowiedniego modelu instalacji, jakim jest szambo tunelowe, uzależniony jest od wielu czynników, a przede wszystkim od ilości osób mieszkających w danym domu oraz od warunków wodno-gruntowych. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo przydomowe oczyszczalnie ścieków tunelowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Tunelowe oczyszczalnie ścieków mają pojemność od 2000 do 4000 litrów. Decydując się na konkretne szambo tunelowe, należy pamiętać o wyborze odpowiedniej do potrzeb pojemności. Oczyszczalnie tunelowe i liczba komór uzależnione też są od liczby domowników. Przydomowe oczyszczalnie ścieków tunelowe zostały zaprojektowane, aby były niewidoczne. Ze względu na to końcowe elementy drenażu z wywiewkami są w kolorze zielonym, aby komponowały się z ogrodem.

Oczyszczalnia tunelowa – zakup i montaż

Nasi doradcy służą radą i profesjonalną pomocą na każdym etapie wyboru, zakupu oraz montażu konstrukcji, jaką jest tunelowa oczyszczalnia ścieków. Montaż może zostać wykonany samodzielnie przez właściciela domu bez utraty gwarancji. Istnieje też możliwość, aby oczyszczalnia ścieków tunelowa została zamontowana przez nasz zespół w dowolnym miejscu w Polsce. Nie bez znaczenia jest fakt, że dzięki niezwykle wytrzymałej konstrukcji przydomowe oczyszczalnie ścieków tunelowe mogą być instalowane na terenie przejezdnym. Tunelowe oczyszczalnie ścieków wytrzymują nacisk aż do 30 ton. Także możliwy jest montaż na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych. Oczyszczalnie tunelowe są zatem nowoczesnym i w pełni bezpiecznym rozwiązaniem dla wszystkich ceniących wygodę, bezawaryjność i troskę o naturę.