Oczyszczalnie biologiczne dla aglomeracji

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 12 799,00 zł - 13 399,00 zł

Dostępność

Dostępność

Być może myślicie Państwo o własnym domu w mieście. Nikt nie powiedział, że budować dom dla rodziny trzeba tylko za miastem. Nie zawsze jednak istnieje możliwość podłączenia domu do miejskiej sieci kanalizacyjnej. Dostępna w naszej ofercie oczyszczalnia biologiczna dla aglomeracji jako jedyna jest dopuszczona do montażu na terenie aglomeracji miejskiej. Dzięki niej możecie Państwo niezależnie, ekologicznie i przede wszystkim bezpiecznie gromadzić ścieki oraz je oczyszczać.

Aktywne filtry

Jak działa oczyszczalnia biologiczna dla aglomeracji?

Oczyszczalnia ma pięć komór. Pierwsza to osadnik gnilny, gdzie dochodzi do separacji tłuszczów i części stałych zawartych w nieczystościach, a także do beztlenowego procesu ich oczyszczania. W oczyszczalniach w mieście wymagane jest dozowanie środka chemicznego PIX-112. Oczyszcza on ścieki z fosforanów. W kolejnej komorze dochodzi do nitryfikacji, czyli oczyszczania ścieków przez bakterie. Po tym procesie warstwa flory bakteryjnej odrywa się od podłoża i trafia do komory osadu wtórnego. Następnym etapem jest przeniesienie flory bakteryjnej do komory denitryfikacyjnej. Odpowiada za to pompa mamutowa. Oczyszczalnia biologiczna dla aglomeracji wykorzystuje powietrze dozowane przez rurowe dyfuzory drobnopęcherzykowe. Na końcu oczyszczone ścieki wyprowadzane są do wód płynących lub do gruntu.

Oczyszczalnia biologiczna dla aglomeracji to wygoda

Dostępna w naszej ofercie oczyszczalnia dla aglomeracji to instalacja zaprojektowana z myślą o tych osobach, które cenią sobie wygodę. Montaż takiej oczyszczalni sprawia, że właściciel domu nie musi martwić się już oczyszczaniem ścieków. Cały proces przebiega w jednym zbiorniku, a praca urządzenia jest w pełni zautomatyzowana. Klient nie musi martwić się również gdzie zamontować oczyszczalnie, ponieważ nie wymaga ona specjalnych warunków gruntowo-wodnych. Także inne oczyszczalnie – na przykład biologiczne ze złożem obrotowym – mogą być również montowane w różnych warunkach. Maszyna jest gotowa do pracy od razu po zamontowaniu. Pomimo wbudowanego systemu elektrycznego oczyszczalnia dla aglomeracji jest w pełni bezpieczna, a jej cicha praca nie przeszkadza mieszkańcom domu.

Montaż oczyszczalni biologicznej dla aglomeracji

Nasi specjaliści towarzyszą klientom na każdym etapie, czyli wyboru oczyszczalni, jej sprzedaży oraz montażu. Wybór odpowiedniego urządzenia uwarunkowany jest wieloma czynnikami na przykład ilością mieszkańców danego domu oraz oczekiwaniami naszych klientów. Oferowany sprzęt jest instalacją spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zdajemy sobie sprawę, że montaż oczyszczalni to inwestycja na długie lata. Oczyszczalnie biologiczne dla aglomeracji to zawsze wybór prawdziwej jakości, bezpieczeństwa i troski o środowisko. Oferujemy Państwu montaż instalacji na terenie całej Polski. Wystarczy w chwili zakupu umówić termin montażu. Możliwy jest również samodzielny montaż bez utraty gwarancji.