Oczyszczalnie EKOPOL

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 10 199,00 zł - 13 099,00 zł

Dostępność

Dostępność

Budując dom, ważne jest bezpieczne, wydajne i ekologiczne odprowadzanie oraz oczyszczanie ścieków. Oczyszczalnie Ekopol to jedne z najlepszych rozwiązań na rynku. O jakości tych instalacji świadczą opinie zadowolonych użytkowników. Każda oczyszczalnia Ekopol to urządzenie stworzone z myślą nawet o najbardziej wymagających klientach. Ekopol oczyszczalnie dostępne w naszej ofercie występują w różnych modelach. Wybór odpowiedniej instalacji zależy między innymi od tego ile osób zamieszkuje dom.

Aktywne filtry

Ekopol oczyszczalnie – drenaż, tunele, studnia chłonna

Oczyszczalnia Ekopol drenaż oczyszcza ścieki w 98%. Wysoka wydajność jest możliwa dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań. Technologia hybrydowa i separator tłuszczu sprawiają, że oczyszczalnia Ekopol może w wydajny sposób posłużyć pięcioosobowej rodzinie. Także oczyszczalnie Ekopol tunelowe wykorzystują nowoczesną technikę do oczyszczania nieczystości w niezwykle dokładny sposób. Ekopol oczyszczalnie wyposażone są w specjalny system teleskopowych nadstawek. Są one regulowane w zakresie od 40 do 90 cm. Takie rozwiązanie umożliwia zainstalowanie zbiornika niżej, bez konieczności montażu kolejnych nadstawek. Oczyszczalnia Ekopol dostępna jest również jako studnia chłonna. Dzięki pojemności zbiornika (4000 litrów) oczyszczalnia Ekopol może pracować w domu, w którym zamieszkuje aż 10 osób.

Oczyszczalnia Ekopol – wygoda i bezpieczeństwo

Wszystkie modele, w których dostępne są Ekopol oczyszczalnie, to urządzenia stworzone z myślą o wygodzie ich użytkowników. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że domownicy mogą zapomnieć o nieustannym sprawdzaniu prawidłowego działania oczyszczalni oraz o nieprzyjemnym zapachu. Oczyszczalnie Ekopol nie wymagają dodatkowej obsypki cementowo piaskowej i mogą być instalowane w każdych warunkach gruntowo-wodnych. Co ważne, instalacje mogą być montowane samodzielnie przez klientów bez utraty gwarancji. Zastosowanie niezwykle trwałych materiałów pozwala na długoletnią pracę przydomowej oczyszczalni. To również gwarantuje odporność poszczególnych elementów i zbiornika na zmienne warunki atmosferyczne, promienie słoneczne oraz wszelkiego rodzaju pęknięcia.

Oczyszczalnie Ekopol – wybór i montaż

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starając się uwzględnić życzenia i indywidualne preferencje naszych klientów. Staramy się podczas wyboru odpowiedniego urządzenia – oczyszczalni przydomowej, osadnika gnilnego lub systemu ogrodowego – poznać ukształtowanie terenu, warunki gruntowo-wodne oraz inne elementy, które pozwolą dobrać najodpowiedniejszą instalację. Przydomowe oczyszczalnie mogą być instalowane w miejscach o wysokim poziomie wód gruntowych. Ekopol oczyszczalnie są montowane przez naszych specjalistów na terenie całego kraju. Wystarczy wcześniejsze umówienie się z naszymi pracownikami. Oczyszczalnie Ekopol objęte są długoletnią gwarancją. Świadczy to o jakości i niezawodności dostępnych w naszej ofercie produktów.