WŁAZY

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 639,00 zł

Dostępność

Dostępność

Aby zapewnić wygodny i łatwy dostęp do różnego rodzaju studni i studzienek: wodomierzowych, kanalizacyjnych, głębinowych, drenażowych, telekomunikacyjnych, szamb czy oczyszczalni, konieczny jest solidny i wytrzymały właz. Powinien być odporny na warunki atmosferyczne, a zarazem estetyczny i trwały. Takie właśnie włazy do studni znajdziesz w ofercie sklepu TOLEN. Oferujemy szeroki wybór kolorów oraz włazy o różnej wytrzymałości na obciążenie, dzięki czemu z naszego asortymentu bez trudu wybierzesz produkt idealnie odpowiadający swoim potrzebom.

Aktywne filtry

Wytrzymałe i estetyczne włazy do studni

Właz do studni musi być przede wszystkim praktyczny i funkcjonalny, jednak dla osób, które montują go na swojej posesji w widocznym miejscu, istotne są także walory estetyczne. Dlatego w sklepie TOLEN oferujemy włazy do studni w różnych kolorach: czarnym, ceglanym i zielonym, które można z łatwością wkomponować w otoczenie trawnika, a nawet asfaltu czy kostki brukowej. Włazy są bardzo praktycznym rozwiązaniem, które ułatwia koszenie trawy czy dbanie o czystość na posesji. Dzięki temu, że nasze włazy i ich pokrywy wykonane zostały z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, są odporne nie tylko na wysokie i niskie temperatury, ale także wykazują wysoką odporność na odbarwienia spowodowane przez warunki atmosferyczne, ścieranie czy rysowanie. Kupując nasz właz do studni, możesz zatem cieszyć się jego estetycznym wyglądem przez wiele lat.

Właz do studni — szeroki wybór i najwyższa jakość

Oprócz estetycznego wyglądu naszych włazów do studni oraz studzienek oferujemy także szeroki wybór modeli o różnej wytrzymałości i nośności. Jeśli potrzebujesz włazu do zamontowania na ubocznym miejscu, wystarczający może okazać się właz o wytrzymałości 1,5 tony. Jeżeli jednak właz ma być umiejscowiony w przestrzeni, po której poruszają się samochody lub nawet większe pojazdy, warto wybrać jeden z naszych włazów o nośności 4,5 t, 12,5 t czy 25 t. Do użytku profesjonalnego, w miejscach o dużym natężeniu ruchu, szczególnie polecamy właz do studni 40 t. Dzięki wykonaniu z tworzyw sztucznych nasze włazy pomimo wysokiej wytrzymałości są lekkie oraz zachowują stabilną geometrię. Wyróżnia je także prosty w obsłudze, a zarazem niezawodny system mocowania. Dzięki temu nasze włazy do studni z tworzywa sztucznego są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych, żeliwnych pokryw do studzienek.