Oczyszczalnie ścieków przydomowe

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 11 199,00 zł

Dostępność

Dostępność

Jeśli planuje się budowę domu, zagospodarowanie działki lub stworzenie miejsca dla prowadzenia swojego biznesu należy pomyśleć o oczyszczaniu i utylizacji nieczystości. Gdy w danym miejscu nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej lub gdy chce się uniknąć budowy szamba, wtedy doskonały rozwiązaniem jest przydomowa oczyszczalnia ścieków. Odnajdziecie Państwo w naszej ofercie różne rodzaje oczyszczalni ścieków, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktywne filtry

Rodzaje przydomowych oczyszczalni ścieków - drenażowa

Dwa główne rodzaje oczyszczalni ścieków to oczyszczalnia drenażowa i oczyszczalnia tunelowa. Oczyszczalnia ścieków drenażowa wykorzystuje procesy występujące w przyrodzie. Ścieki gromadzone są najpierw w osadniku gnilnym. W naszym sklepie dostępne są różne modele osadników gnilnych najwyższej jakości. W osadniku zachodzą dwa procesy: mechaniczny i biologiczny. Mechaniczny polega na oddzieleniu cięższych ścieków od lżejszych dzięki sile grawitacji. Drugi proces to rozkładanie przez bakterie beztlenowe substancji obecnych w ściekach. Oczyszczalnia ścieków drenażowa swoją nazwę zawdzięczają drenażowi rozsączającemu, przez który przepływają oczyszczone w osadniku gnilnym ścieki. Na powierzchni ziemi tworzy się powłoka biologiczna, gdzie mikroorganizmy rozkładają zanieczyszczenia.

Rodzaje przydomowych oczyszczalni ścieków – tunelowa

Drugim rodzajem oczyszczalni ścieków to oczyszczalnia tunelowa. Dostępne w naszej ofercie przydomowe oczyszczalnie ścieków cechują się bezawaryjnym działaniem i trwałością. Niezwykle ważnym elementem, w który wyposażona jest przydomowa oczyszczalnia ścieków to wspomniany już osadnik gnilny wykonany z wysokiej jakości plastiku. Nie odkształca się i nie pęka. Oczyszczalnie przydomowe tunelowe są wyposażone dodatkowo w specjalny nowoczesny tunel, którego zadaniem jest infiltracja nieczystości w gruncie na dość dużej powierzchni. Jednocześnie oczyszczalnia przydomowa tunelowa wykorzystuje naturalnie występujące bakterie do rozkładu nieczystości. Przydomowa oczyszczalnia to zatem ekologiczne rozwiązanie pozwalające na w pełni naturalne i ekonomiczne usuwanie oraz oczyszczanie nieczystości.

Pewny wybór i zakup oczyszczalni ścieków dla domu

Niezależnie od tego, czy wybrana przydomowa oczyszczalnia ścieków będzie tunelowa, czy drenażowa, nie bez znaczenia jest dobry wybór pojemności zbiornika. Zależy ona od ilości osób, które zamieszkują dane gospodarstwo domowe. Dla domu, w którym mieszka od dwóch do czterech osób, idealnym rozwiązaniem jest oczyszczalnia przydomowa pojemności 2500 litrów. Natomiast dla gospodarstwa zamieszkującego od trzech do sześciu osób rekomendowane są oczyszczalnie przydomowe o znacznie większej pojemności, bo aż 3000 litrów. Dostępne są też oczyszczalnie ścieków o pojemności nawet 4000 litrów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że klienci będą zadowoleni z wyboru oczyszczalni, gdy będą pewni swojego wyboru. Dokładne opisy produktów oraz ich zdjęcia na stronie internetowej mają ułatwić kupującym wybór.

Oczyszczalnia przydomowa – trwałość i wygoda na lata

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to produkt całkowicie ekologiczny, działający bezawaryjnie i użytkowany przez długie lata. Każda dostępna w naszej ofercie przydomowa oczyszczalnia – także oczyszczalnie biologiczne przepływowe tworzona była z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę oraz bezpieczeństwo. Materiały wykorzystane do budowy oczyszczalni ścieków to trwałe tworzywo oraz plastik odporne na promienie słoneczne i działanie czynników atmosferycznych. Klienci wybierający nasze produkty mogą zapomnieć o pękających i nieszczelnych zbiornikach. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są montowane przez naszych specjalistów na terenie całego kraju. Klienci chcący zakupić oczyszczalnie przydomowe objęci są profesjonalnym doradztwem. Doradcy towarzyszą klientom od momentu wyboru instalacji, poprzez jej zakup aż do chwili montażu.