NADBUDOWY NA ZBIORNIKI

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 520,00 zł

Dostępność

Dostępność

W wielu gospodarstwach domowych bardzo przydatne okazują się przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę czy szamba. Jednak w przypadku, gdy podczas instalacji zbiornika tego typu okaże się, że należy go umieścić nieco głębiej niż standardowo, konieczne może okazać się użycie nadstawki do oczyszczalni ścieków. Tylko dzięki temu cały system pozostanie całkowicie wydajny i efektywny. Sprawdź naszą ofertę nadstawek na zbiorniki i dobierz produkt, który odpowiada Twoim potrzebom.

Aktywne filtry

Nadbudowa włazu szamba — jak ją dopasować?

Nadstawka do szamba, oczyszczalni czy studzienki lub innego zbiornika jest potrzebna najczęściej wtedy, gdy instalacja kanalizacyjna wychodząca z budynku znajduje się na poziomie poniżej 40 cm. Zależnie od tych parametrów, w naszym sklepie możesz wybrać nadstawki do oczyszczalni o różnych wysokościach: 20 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm, a nawet 100 cm. Aby poprawnie obliczyć, jakich wymiarów potrzebujesz w przypadku swojej instalacji, należy wziąć pod uwagę wysokość od rury wylotowej do pokrywy w zbiorniku i dobrać odpowiednią średnicę nadstawki. Szeroki wybór dostępnych rozwiązań sprawia, że z łatwością dopasujesz u nas produkt idealny do swoich potrzeb. Dzięki temu, że nasze nadstawki do oczyszczalni ścieków wykonane zostały z wytrzymałego polietylenu wysokiej gęstości PEHD, charakteryzują się lekką, ale stabilną konstrukcją.

Profesjonalne nadstawki do oczyszczalni ścieków

Nasze nadstawki do przydomowych oczyszczalni ścieków mogą być stosowane także w przypadku innych zbiorników, na przykład zbiornika na deszczówkę czy studzienek rozdzielczych. Nadstawka do szamba należy do akcesoriów, które nieraz okazują się niezbędne do prawidłowego zamontowania i uruchomienia całej instalacji. Zapewniają zgodne z instrukcją działanie oraz całkowitą szczelność. Dzięki dobrze dopasowanej nadbudowie korzystanie z oczyszczalni, szamba, studzienki czy zbiornika na wodę opadową stanie się o wiele skuteczniejsze i wydajniejsze. W trosce o zadowolenie naszych klientów, ich komfort oraz bezpieczeństwo, w sklepie TOLEN oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości od sprawdzonych producentów. Gwarantują one maksymalną efektywność i skuteczność, dzięki czemu zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania dla domu

W sklepie internetowym TOLEN oferujemy nie tylko akcesoria do oczyszczalni, takie jak nadbudowa włazu szamba czy nadstawka do studzienki, ale także praktyczne zbiorniki na deszczówkę, przepompownie i studnie wodomierzowe oraz różnego rodzaju oczyszczalnie ścieków — zarówno dedykowane gospodarstwom domowym, jak i profesjonalne rozwiązania dla hoteli oraz pensjonatów. Dzięki zakupom w naszym sklepie możesz efektywnie zarządzać wodą opadową oraz ściekami bez zanieczyszczania środowiska, a zatem ekologicznie, a zarazem ekonomicznie. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu internetowego. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.