Zbiorniki ogrodowe 4000L

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 4 799,00 zł - 6 399,00 zł

Dostępność

Dostępność

Wykorzystywanie i magazynowanie deszczówki jeszcze kilka lat temu uchodziło za fanaberię. Na szczęście czasy się zmieniły i dzisiaj jest to popularny sposób na zdobycie dodatkowych zasobów wody, która – niestety – staje się towarem deficytowym. Jeśli Ty też chcesz zainstalować na swojej posesji system do zbierania deszczówki, sprawdź ofertę sklepu internetowego Tolen.pl, a w szczególności proponowane przez nas w tej kategorii zbiorniki ogrodowe 4000 l. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na nie? Co wyróżnia te systemy od innych podobnych produktów? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

Aktywne filtry

Czym wyróżniają się zbiorniki ogrodowe 4000 l?

Wszystkie oferowane przez nas w tej kategorii zbiorniki to systemy ogrodowe przeznaczone do magazynowania wody pochodzącej z opadów atmosferycznych – nie tylko deszczu, ale również śniegu, a nawet gradu. Ponadto ich wspólnym mianownikiem jest montaż pod ziemią, przez co nie zajmują niepotrzebnie dużej przestrzeni w ogrodzie. Możesz używać ich nie tylko jako zbiorników na deszczówkę, ale zastosować również jako oczyszczalni lub szamba szczelne. Dzięki bardzo przemyślanej konstrukcji i gęstemu ożebrowaniu, nasze systemy są wytrzymałe oraz odporne na zniekształcenia. Ponadto taka budowa sprzyja łatwemu i szybkiemu montażowi zbiornika. W naszym sklepie internetowym Tolen.pl znajdziesz kilka wariantów tego typu systemów ogrodowych do wyboru. Proponujemy Ci zbiornik 4000 l bez dodatkowych akcesoriów, który sprawdzi się zwłaszcza wtedy, jeśli chcesz korzystać z własnej pompy. Możesz też zdecydować się na jeden z rozbudowanych zestawów, w skład których – oprócz pompy – wchodzą inne przydatne elementy: komplet kształtek i węży, kosz filtracyjny, dekiel z zaworem i szybkozłączem do węża ogrodowego czy nadbudowa.

Zbiorniki ogrodowe 4000 litrów w ofercie sklepu internetowego Tolen.pl i ich najważniejsze zalety

  • Są dostępne w kilku wariantach do wyboru.

W zależności od potrzeb, możesz zdecydować się na sam zbiornik ogrodowy lub kupić jeden z naszych kompletnych systemów ogrodowych, w którym oprócz samego pojemnika znajdziesz inne przydatne akcesoria, na przykład kosz filtracyjny czy pompę.

  • Wyróżnia je uniwersalność.

Zbiorniki ogrodowe 4000 l są przystosowane nie tylko do magazynowania wody, ale mogą również pełnić funkcję oczyszczalni albo szamba.

  • Są trwałe.

Konstrukcja z gęstym ożebrowaniem oraz zastosowanie odpowiednich materiałów to połączenie, które sprawia, że nasze zbiorniki ogrodowe 4000 l są maksymalnie szczelne oraz odporne na uszkodzenia.