Oczyszczalnie 3000L

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 15 859,00 zł

Dostępność

Dostępność

Pojemność zbiornika na nieczystości w przydomowej oczyszczalni ścieków uwarunkowana jest wieloma czynnikami. Najważniejsze jest to, ile osób będzie zamieszkiwało dany dom. Jeśli gospodarstwo domowe składa się z trzech, czterech lub pięciu osób idealnym rozwiązaniem są oczyszczalnie 3000 L. W naszej ofercie możecie Państwo odnaleźć różne modele oczyszczalni o takiej pojemności. Wszystkie oczyszczalnie 3000 L zostały tak zaprojektowane, aby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Aktywne filtry

Oczyszczalnie 3000 L – różne modele, jedna jakość

Modele, w których dostępne są w naszej ofercie oczyszczalnie 3000 L, dostosowane są do różnych oczekiwań klientów, warunków gruntowo-wodnych oraz dodatkowych uwarunkowań. Wybierając oczyszczalnie 3000 L, tak jak na przykład oczyszczalnie 1000 L, mają Państwo do wyboru oczyszczalnie drenażowe, oczyszczalnie tunelowe oraz studnię chłonną. Oczyszczalnie 3000 L dostępne jako studnie chłonne to zastosowanie innowacyjnej technologii w procesie oczyszczania nieczystości. Dzięki dwóm reaktorom biologicznym możliwe jest niezwykle dokładne oczyszczanie ścieków, czyli aż do 98%. Oczyszczalnie 3000 L wykonane są z wytrzymałych materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne oraz promienie słoneczne. Wieloletnia gwarancja, którą są objęte oczyszczalnie 3000 L, świadczy o wysokiej jakości wykonania i pracy oferowanych urządzeń.

Oczyszczalnie 3000 L – wybór i montaż

Decydując się na zakupy z naszej oferty, klient nigdy nie jest pozostawiony bez profesjonalnej pomocy. Oferujemy doradztwo na każdym etapie procesu sprzedaży, czyli od wyboru instalacji, poprzez zakup aż po montaż na posesji klienta. Oczyszczalnie 3000 L mogą być montowane w każdych warunkach gruntowo-wodnych bez konieczności dodatkowej obsypki na przykład cementowo-piaskowej. Do prawidłowej pracy oczyszczalni nie są również konieczne żadne dodatkowe preparaty. Na życzenie klientów nasi fachowcy montują oczyszczalnie 3000 L na terenie całej Polski. Wystarczy wcześniejsze umówienie miejsca i terminu montażu. Przydomowe oczyszczalnie 3000 L zostały również odpowiednio zabezpieczone, aby ich praca nie zagrażała dzieciom. Nie bez znaczenia jest również cicha praca oczyszczalni.