POMPY DO OLEJU / ON / BENZYNY

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 99,00 zł - 3 759,00 zł

Dostępność

Dostępność

Pompy to bardzo skuteczne urządzenia pozwalające na szybkie przetłaczanie cieczy z beczek, kanistrów lub innych pojemników. Urządzenia zapewniają wygodę i oszczędność czasu. Wykonane są z trwałych materiałów, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania i długie, bezawaryjne działanie. Pompy są bardzo wydajne i mogą przepompowywać duże ilości cieczy w krótkim czasie. W zależności od rodzaju znajdują zastosowanie w transporcie, przemyśle, rolnictwie, ale również w gospodarstwach domowych. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiedni model.

Aktywne filtry

Pompy do oleju

Sprawdzą się do przetłaczania lepkich cieczy na przykład w postaci oleju roślinnego, a także do przepompowywania oleju silnikowego, hydraulicznego lub przekładniowego. Wykonane zostały z trwałych materiałów, aby umożliwić przetłaczanie oleju w wysokiej temperaturze. Pompy do oleju są bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Urządzenia mogą tłoczyć olej o różnej lepkości. Przy wyborze należy zastanowić się, jaki rodzaj cieczy będzie przetłaczany, jak często i w jakich ilościach. Dobrze dobrane urządzenie pozwoli szybko i sprawnie przepompowywać ciecz. Pompy do oleju mogą być używane w dużych obiektach przemysłowych, ale również w małych warsztatach samochodowych.

Pompy do ON

Przeznaczone są głównie do przetłaczania oleju napędowego. Jeżeli planujesz przepompowywanie innych rodzajów cieczy, powinieneś sprawdzić, czy urządzenie jest do tego przystosowane. Niektóre pompy mogą być przeznaczone wyłącznie do przetłaczania oleju napędowego. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na wydajność urządzenia, co pozwoli przetłaczać dużą ilość cieczy w krótkim czasie. Pompy mogą być wyposażone w specjalny filtr zapobiegający przedostawaniu się zanieczyszczeń do środka. Urządzenia są bardzo skuteczne i bezpieczne w użytkowaniu. Elektryczne pompy mogą być stosowane w transporcie, przemyśle, rolnictwie, a także w stacjonarnych instalacjach dystrybucji oleju napędowego. Ze względu na solidną i szczelną konstrukcję pompa do ON może pracować bezawaryjnie przez długi czas.

Pompy do benzyny

Znajdą zastosowanie w gospodarstwach, warsztatach samochodowych i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest sprawne przepompowanie benzyny do innego zbiornika. Mogą być stosowane do przetłaczania paliw łatwopalnych oraz innych cieczy o podobnych właściwościach. Elektryczne pompy do benzyny są łatwe i wygodne w użyciu, zapewniają bezpieczne i szybkie przepompowanie benzyny. Wybierając urządzenie, należy zwrócić uwagę na maksymalną wydajność urządzenia. Jeżeli potrzebne jest częste przepompowywanie dużych ilości benzyny, warto wybrać urządzenie o większej wydajności. Dzięki żeliwnej konstrukcji urządzenia są bardzo wytrzymałe i gwarantują bezpieczeństwo użytkowania.

Pompy do oleju, benzyny i ON – dlaczego warto?

Samozasysające, elektryczne pompy do przepompowywania benzyny, oleju napędowego i innych cieczy są bardzo przydatnymi urządzeniami. Są łatwe i wygodne w użyciu, a dzięki dużej wydajności pozwalają szybko przetłoczyć duże ilości cieczy. W dodatku charakteryzują się mocną, trwałą i szczelną konstrukcją, która zapobiega wyciekom i pozwala cieszyć się sprawnie działającą pompą przez długi czas. W sklepie internetowym firmy Tolen znajdziesz różne rodzaje pomp i z łatwością wybierzesz odpowiednią do swoich potrzeb. Dzięki zakupom w sklepie internetowym szybko i bezpiecznie zamówisz wybrane urządzenie bez wychodzenia z domu.