TUNELE AQUABIN

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 45,00 zł - 2 299,00 zł

Dostępność

Dostępność

Wytrzymałe i funkcjonalne tunele AQUABIN dostępne w ofercie naszego sklepu to chętnie wybierane rozwiązanie do terenów nieskanalizowanych, a także na posesje, na których ważne jest odpowiednie gospodarowanie wodą opadową. Doskonale nadają się do rozsączania wody ściekowej spływającej z gospodarstw domowych oraz deszczówki nawet podczas gwałtownych i obfitych opadów. W naszej ofercie znalazły się zarówno pojedyncze tunele AQUABIN i pasujące do nich dekle, jak i całe zestawy z akcesoriami gotowe do montażu.

Aktywne filtry

Lekkie i solidne — tunele AQUABIN

Tunele AQUABIN wykonane zostały z lekkiego, ale bardzo wytrzymałego PEHD (polietylenu wysokiej gęstości), dzięki czemu uzyskano produkty o zwartej i lekkiej konstrukcji. Ich transport oraz montaż jest łatwy i wygodny, a każdy tunel posiada dodatkowo ożebrowanie wzmacniające konstrukcję. Charakteryzują się także wysoką odpornością mechaniczną oraz są odporne na korozję chemiczną. Dzięki ich wytrzymałej konstrukcji możliwe jest wykorzystanie przestrzeni nad ułożonymi tunelami nawet do ruchu samochodów do 3,5 tony.

Wysokiej jakości tunele AQUABIN dostępne w naszym sklepie internetowym są łatwe w montażu, a do ich ułożenia nie potrzeba używać ciężkiego sprzętu. Można łączyć je ze sobą w nitki po kilka sztuk, jednak należy przy tym pamiętać, że każda taka nitka powinna zostać z obu stron zamknięta specjalnym deklem. Ilość tuneli także powinna zostać odpowiednio dobrana z uwzględnieniem specyfiki i przepuszczalności gruntu oraz ilości użytkowników przydomowej oczyszczalni.