Zbiorniki ogrodowe 5000L

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 4 099,00 zł - 8 089,00 zł

Dostępność

Dostępność

Chcesz zaoszczędzić około 50% wody pitnej w swoim gospodarstwie domowym? Jesteśmy przekonani, że jest to pytanie retoryczne, a Twoja odpowiedź twierdząca. Aby było to możliwe, potrzebny Ci będzie system ogrodowy do magazynowania wody pochodzącej z opadów atmosferycznych, czyli nie tylko – jak się przyjęło – deszczu, ale również śniegu oraz gradu. Znajdziesz je w ofercie naszego sklepu internetowego, a w tej kategorii proponujemy Ci zbiorniki ogrodowe 5000 l. Mimo że mają dużą pojemność – przez co są idealne dla średnich i większych gospodarstw domowych – ważą niewiele. Ponadto są łatwe w transporcie i wytrzymałe. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na montaż tego rodzaju systemu? Wyjaśniamy poniżej.

Aktywne filtry

Co wyróżnia zbiorniki ogrodowe 5000 l?

W tej kategorii proponujemy Ci zbiorniki ogrodowe 5000 l, które dzięki sporej pojemności dobrze sprawdzają się w tam, gdzie powierzchnia ogrodu jest duża oraz przy większej liczbie domowników. Możesz zdecydować się na tego typu system, który zainstalowany jest nad lub pod powierzchnią ziemi. Pierwszy podstawisz bezpośrednio pod rynnę, a jeśli zajdzie taka potrzeba, przeniesiesz w inne miejsce. Ponadto taki zbiornik jest gotowy do działania od razu po dostarczeniu go na Twoją posesję. Drugi z kolei, zamontowany pod ziemią, nie jest narażony na szkodliwe działanie promieni słonecznych, nie przykuwa wzroku, a przez to nie burzy aranżacji ogrodu. Mało tego, oferowane przez nas podziemne zbiorniki 5000 l nadają się do montażu nawet przy wysokim poziomie wód gruntowych.

Dlaczego warto zdecydować się na zbiornik ogrodowe 5000 l ze sklepu internetowego Tolen.pl?

  • Duży wybór modeli.

Zbiorniki naziemne, podziemne, w wersji podstawowej lub rozbudowanej wzbogaconej o dodatkowy asortyment: pompę, komplet kształtek i węży, kosz filtracyjny, nadbudowę, dekiel czy tanker; żółte, niebieskie lub w kolorze marmurkowym – sam zdecyduj, która z opcji najlepiej sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym.

  • Łatwy transport.

Mimo pojemności 5000 litrów, nasze zbiorniki nie są ciężkie, przez co ich transport nie przysporzy Ci problemu.

  • Uniwersalność.

W tej kategorii produktów znajdziesz zbiorniki ogrodowe 5000 l, które mogą nie tylko pełnić rolę systemu ogrodowego do magazynowania deszczówki, ale również służyć Ci jako przydomowa oczyszczalnia czy szambo szczelne.

  • Możliwość montażu na problematycznych terenach.

Jak wyżej zaznaczyliśmy, wśród polecanych przez nas artykułów, znajdziesz także takie, które nadają się do zainstalowania w miejscach, gdzie poziom wód gruntowych jest wysoki.