AKCESORIA DO OCZYSZCZALNI

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2 899,00 zł

Dostępność

Dostępność

Odpowiednie zarządzanie ściekami z gospodarstwa domowego na terenach nieskanalizowanych jest szczególnie ważne, dlatego dobierając rodzaj oczyszczalni przydomowej, warto zwrócić uwagę także na dostępne do niej akcesoria. Oferowane przez sklep internetowy TOLEN akcesoria do oczyszczalni pozwalają podnieść jej skuteczność oraz efektywność i jeszcze lepiej dopasować całą instalację do istniejących na posesji warunków. Dostępne w naszej ofercie nadbudowy na zbiorniki, włazy, systemy rozsączania oraz inne akcesoria to gwarancja wysokiej jakości w niewygórowanej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Aktywne filtry

Funkcjonalne akcesoria do oczyszczalni i nie tylko

W sklepie internetowym TOLEN przygotowaliśmy dla swoich klientów akcesoria do oczyszczalni przydomowych, które jednak można także wykorzystać do innych praktycznych zastosowań. Oferujemy między innymi nadbudowy na zbiorniki, które pasują zarówno do oczyszczalni czy szamba, jak i do zbiorników na deszczówkę czy studzienek rozdzielczych. Podobnie jest z systemami rozsączania wody w gruncie, które mogą być użyte zarówno do wody ściekowej, jak i opadowej. Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów to gwarancja zadowolenia nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Akcesoria do oczyszczalni — włazy

W naszej ofercie znalazły się między innymi praktyczne i funkcjonalne włazy do studni, studzienek, szamb czy oczyszczalni. Posiadamy szeroki wybór kolorów, które łatwo dopasować do otoczenia, ale także włazów o różnych parametrach wytrzymałości na obciążenie — od 1,5 nawet do 40 ton. Wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych włazy są lekkie, a zarazem bardzo wytrzymałe i solidne.

Akcesoria do oczyszczalni — systemy rozsączania wody w gruncie

Do wody ściekowej, ale także wody opadowej, oferujemy profesjonalne systemy rozsączania wody w gruncie pod postacią rur lub tuneli drenażowych. Pozwalają one na rozsądne gospodarowanie deszczówką oraz równomierne rozprowadzanie jej w gruncie, jednak są bardzo przydatne także w przypadku montażu przydomowej oczyszczalni ścieków. Nasze systemy rozsączania wody są wytrzymałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów i dają duże możliwości zagospodarowania przestrzeni ponad nimi.

Akcesoria do oczyszczalni — nadbudowy na zbiorniki

Gdy zachodzi konieczność zainstalowania zbiornika oczyszczalni czy innej instalacji na większej głębokości niż 40 cm, konieczne może być zastosowanie nadbudowy do szamba, oczyszczalni czy innego zbiornika. Oferujemy nadstawki do oczyszczalni o różnych wysokościach oraz średnicach, wykonane z lekkiego, ale bardzo wytrzymałego i odpornego materiału. Dzięki ich użyciu korzystanie ze zbiornika czy oczyszczalni będzie efektywniejsze.

Szeroki wybór i wysoka jakość

W sklepie TOLEN dbamy o jak najwyższą jakość oferowanych produktów oraz o różnorodność asortymentu, aby jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Oprócz włazów do studni, nadstawek oraz systemów rozsączania wody w gruncie oferujemy także inne akcesoria do oczyszczalni, takie jak uszczelki, zawory, geowłókninę czy wkłady filtrujące do szamb ekologicznych. Wszystkie produkty z naszej oferty cechuje doskonały stosunek jakości do ceny, a szeroki wybór umożliwia dostosowanie instalacji do Twoich potrzeb oraz możliwości. Dzięki nam możesz zastosować na swojej posesji ekologiczne, a zarazem ekonomiczne rozwiązania z zakresu oczyszczania ścieków, gospodarowania wodą deszczową oraz wielu innych dziedzin. Zapoznaj się z naszą ofertą — w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.