SYSTEMY ROZSĄCZANIA WODY W GRUNCIE

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 2 599,00 zł

Dostępność

Dostępność

W sklepie TOLEN oferujemy wydajne i efektywne systemy, dzięki którym rozsączanie wody w gruncie będzie prowadzone równomiernie i skutecznie. W naszej ofercie znalazły się między innymi drenaże rozsączające w postaci rur drenarskich, ale także tunele rozsączające sprawdzonych i cenionych producentów. Gwarantujemy doskonały stosunek ceny do jakości, a dodatkowo oferujemy także usługę montażu zakupionych w naszym sklepie rozwiązań. Zachęcamy do kontaktu.

Aktywne filtry

Rozsączanie wody w gruncie — drenaże i zbiorniki rozsączające

System rozsączania wody w gruncie może być zamontowany przede wszystkim wszędzie tam, gdzie grunty są dobrze przepuszczalne. Pozwoli wówczas dobrze gospodarować wodą opadową, a równomierne rozsączanie wody opadowej spływającej z powierzchni utwardzonych, takich jak dachy, tarasy, podjazdy czy parkingi to doskonały sposób na odbudowanie zapasów wód podziemnych, które są istotne dla wielu roślin na działkach i w ogrodach. Warto zatem zainwestować w odpowiedni system rozsączania wody deszczowej. W naszej ofercie znajdziesz między innymi rury drenarskie oraz tunele rozsączające, dzięki którym rozsączanie wody stanie się bezobsługowe i maksymalnie efektywne.

Rury drenarskie ułatwiające rozsączanie deszczówki

Drenaże rozsączające to skuteczne rozwiązanie ułatwiające rozsączanie wody deszczowej, ale także ściekowej. Dużą zaletą rur drenarskich jest fakt, że można ułożyć je dość płytko — już na głębokości 50-60 cm, aby zapewnić ich efektywne działanie. Warto pamiętać, że średnice oraz długości drenaży rozsączających należy dobrać do przewidywanej wielkości opadów. Będzie to dobre rozwiązanie w przypadku niewielkich działek czy posesji, a jego długa żywotność i wysoka skuteczność sprawia, że jest to dobra inwestycja na długie lata. Oferowane przez sklep internetowy TOLEN rury drenarskie wykonane zostały z wytrzymałego materiału PCV, dzięki czemu są odpowiednio zabezpieczone przed pękaniem czy kruszeniem się.

Niezawodne tunele i zbiorniki rozsączające

Oprócz popularnych rur drenarskich w ofercie naszego sklepu znalazły się także tunele, stanowiące skuteczny system rozsączania wody deszczowej. Pojedyncze ażurowe tunele to liniowe komory bez dna, które można łączyć ze sobą w długie ciągi, tak zwane nitki. Zapewniają one dobry przepływ powietrza oraz swobodny przepływ wody opadowej, a konstrukcja tunelu dobrze poradzi sobie nawet z odbieraniem wody podczas deszczu nawalnego. Stopniowe i równomierne rozsączanie deszczówki w gruncie jest możliwe nawet pomimo dość płytkiego zamontowania tuneli rozsączających. Co więcej, dostępne w naszej ofercie tunele wytrzymują obciążenie ruchem kołowym do 3,5 tony, co daje ogromne możliwości zagospodarowania terenu nad systemem rozsączającym.

Szeroki wybór rozwiązań — rozsączanie wody deszczowej

W naszej ofercie znalazły się skuteczne i przemyślane rozwiązania ułatwiające rozsączanie wody w gruncie. Różne pojemności mogą być bez trudu dostosowane do potrzeb oraz możliwości danej posesji, a łatwość montażu i wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawiają, że zakupiony u nas system rozsączania wody deszczowej będzie doskonałą inwestycją na długie lata. Możesz także skorzystać z naszej usługi profesjonalnego montażu w całym kraju. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie doradzą, rozwieją wątpliwości i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego klienta.