Ekologiczne oczyszczalnie ścieków to rozbudowane systemy, składające się ze specjalnie dobieranych elementów, które gwarantują najwyższą możliwą skuteczność działania. Zadaniem firmy Tolen jest dostarczenie rozwiązań zapewniających spełnienie wszystkich kluczowych kryteriów – bez względu na sposób oraz intensywność użycia.

I właśnie z tego powodu oferujemy urządzenia, zbiorniki i akcesoria specjalnie dostosowane do potrzeb naszych klientów. Proponujemy wysokiej jakości oczyszczalnie dla firm. Co istotne, nasze usługi mają charakter kompleksowy. Oznacza to, że możesz liczyć nie tylko na zakup konkretnych produktów, ale też na błyskawiczny montaż i fachowe doradztwo w zakresie doboru urządzeń oraz ich wykorzystania. Współpraca z nami to gwarancja udanej inwestycji.

Solidne, ekologiczne oczyszczalnie ścieków – sprawdź ofertę Tolen

Cały czas robimy wszystko, aby nasza oferta rozszerzała się o kolejne systemy i produkty powiązane, które sprawdzą się w konkretnych sytuacjach. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć między innymi na:

  • ekologiczne oczyszczalnie drenażowe, tunelowe, 2- i 3-komorowe,
  • osadniki gnilne,
  • biologiczne oczyszczalnie dla aglomeracji, przepływowe i ze złożem obrotowym,
  • akcesoria do oczyszczalni, takie jak nadbudowy na zbiorniki, włazy oraz systemy rozłączania wody w gruncie.

Kto może skorzystać z oferty Tolen?

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na realizację wielu projektów, zróżnicowanych pod wszystkimi możliwymi względami. Dzięki temu zyskaliśmy partnerów z różnych branż, a także umiejętności niezbędne do wykonania każdego zadania.

Dlatego też jesteśmy w stanie dostarczyć oczyszczalnie dla firm z sektora przemysłowego, rolniczego, produkcyjnego i wielu innych. Za każdym razem dokładnie analizujemy potrzeby naszych Klientów, by następnie zaproponować potrzebne zbiorniki oraz inne elementy dostosowane pod względem pojemności, sposobu montażu czy też liczby osób, które mają z nich korzystać.

To jednak nie koniec! Nasze rozwiązania dostarczamy również innym podmiotom. Proponujemy między innymi oczyszczalnie dla osiedli mieszkaniowych – niezależnie od tego, czy składają się z jednego, dwóch czy może kilku budynków. Nasze systemy są w stanie spełnić każde zapotrzebowanie. Co ważne, nasza oferta jest znacznie szersza.

Oczyszczalnie dla hoteli, pensjonatów, moteli

Prowadzenie firmy gwarantującej noclegi dla gości wymaga spełnienia wielu surowych zasad oraz przepisów. Z tego powodu nie należy decydować się na coś, co nie zostało sprawdzone, ani przetestowane na szeroką skalę.

Firma Tolen dla hoteli, pensjonatów i moteli przygotowuje biologiczne oczyszczalnie przepływowe, a także ze złożem obrotowym. W obu przypadkach dopasowujemy dostępne rozwiązania do aktualnego i przyszłego zastosowania. Proponujemy między innymi rozwiązania hybrydowe, które pozwalają połączyć wysoką wydajność z niskimi kosztami eksploatacyjnymi. W naszej ofercie znajduje się ponadto oczyszczalnia dla agroturystyki.

Oczyszczalnie dla szkół i przedszkoli

Wysoki poziom bezpieczeństwa podczas stosowania, a także pełna bezawaryjność – to cechy proponowanych przez nas oczyszczalni ścieków. Świetnie sprawdzają się one nie tylko w gospodarstwach domowych i rolniczych, ale też w przy budynkach edukacyjnych.

Dla szkół i przedszkoli przygotowaliśmy bogatą ofertę oczyszczalni ekologicznych, które są w stanie spełnić zapotrzebowanie nawet kilkudziesięciu osób. Wieloletnia gwarancją, jaką zapewniamy podczas zakupu oczyszczalni, to najlepsze potwierdzenie ich przydatności.

Oczyszczalnie dla stacji benzynowych

Podczas przygotowywania katalogu produktowego nie zapomnieliśmy również o właścicielach stacji benzynowych, którym zależy na kompaktowych, niezwykle sprawnych systemach oczyszczania. W zależności od sposobu użycia, jesteśmy w stanie nie tylko dostarczyć, ale też zamontować oczyszczalnie drenażowe, przepływowe, tunelowe i wiele innych.

Fachowy montaż oczyszczalni dla firm

Firma Tolen swoim partnerom oferuje usługi o charakterze kompleksowym, dzięki którym cała inwestycja przebiegnie w sposób szybki i bezproblemowy.

  • Zakup oczyszczalni dla firmy – szeroka, zróżnicowana oferta pozwala na dobór najlepszych systemów, dopasowanych pod względem kluczowych parametrów technicznych i sposobu użycia.
  • Montaż oczyszczalni – zajmujemy się nim od początku do samego końca, z użyciem nowoczesnej koparki. Wszystkie prace wykonujemy na czas.
  • Fachowe doradztwo – związane z doborem optymalnych oczyszczalni i elementów dodatkowych, a także z metodami ich eksploatacji. Pomagamy również w uzyskaniu dofinansowania z programu Moja Woda.

Już teraz sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z dostępnych usług! Tolen to firma tworzona przez doświadczonych fachowców, którzy w każdej sytuacji znajdą optymalne rozwiązanie. Proponujemy: