Oczyszczalnie 3500L

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 3 599,00 zł - 4 599,00 zł

Dostępność

Dostępność

Planowanie domu zakłada także zorganizowanie całkiem przyziemnych spraw, takich jak na przykład odprowadzanie oraz oczyszczanie nieczystości. Dostępne w naszej ofercie oczyszczalnie 3500 L to bez wątpienia urządzenia zaprojektowane i wykonane z myślą o komforcie przyszłych użytkowników. Dom bez podłączenia do sieci kanalizacyjnej nie musi już być podłączony tylko do szamba. Oczyszczalnie 3500 L to doskonała alternatywa dla tradycyjnego odprowadzania nieczystości z domu.

Aktywne filtry

Oczyszczalnie 3500 L to sprawdzona jakość na długie lata

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć różne rodzaje przydomowych oczyszczalni. Jedne z większych to właśnie oczyszczalnie 3500 L. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii zbierają one i oczyszczają ścieki w sposób niezwykle dokładny oraz przyjazny dla środowiska naturalnego. Oczyszczalnie 3500 L to doskonałe rozwiązanie dla domu zamieszkiwanego przez dwie, trzy lub cztery osoby. W naszej ofercie dostępne są oczyszczalnie 3500 L drenażowe oraz tunelowe. Przydomowe oczyszczalnie objęte są długoletnią gwarancją na szczelność. Zostały one wykonane z trwałych materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne i promienie słoneczne. W przypadku modelu drenażowego zestaw drenażowy wykonany został z wytrzymałych rur PVC odpornych na pękanie.

Oczyszczalnie 3500 L – profesjonalny montaż

Klienci zainteresowani zakupem i montażem przydomowej oczyszczalni mogą liczyć na pomoc i profesjonalne doradztwo. Chociaż oczyszczalnie 3500 L mogą być montowane w każdych warunkach gruntowo-wodnych wybór odpowiedniego modelu uzależniony jest od wielu czynników na przykład od preferencji przyszłych użytkowników. Niewłaściwy wybór zestawu przydomowej oczyszczalni może skutkować problemami lub wręcz nieprawidłowym działaniem urządzenia. Oczyszczalnie 3500 L są instalowane przez naszych specjalistów na życzenie klientów na terenie całej Polski. Tak jak inne produkty oferowane w naszym sklepie – na przykład osadniki gnilne lub inne akcesoria do oczyszczalnioczyszczalnie 3500 L to instalacje najwyższej jakości i wybór na lata.