Zbiorniki ogrodowe 8000L

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 9 099,00 zł - 10 999,00 zł

Dostępność

Dostępność

W dzisiejszych czasach, kiedy z każdym rokiem coraz dobitniej odczuwamy skutki susz, oszczędzanie wody nie jest już ani pustym sloganem, ani – jak do tej pory wielu uważało – fanaberią. To konieczność. Najprostszym sposobem na pozyskanie dodatkowych zasobów wody, jest zamontowanie systemu ogrodowego do magazynowania deszczówki. Szeroki wybór tego typu produktów znajdziesz w naszym sklepie internetowym, a w tej kategorii polecamy Ci zbiorniki ogrodowe 8000 l – bardzo pojemne, wyjątkowo wytrzymałe oraz proste w montażu. Przeczytaj, czym jeszcze wyróżniają się te produkty, a potem spośród naszej oferty wybierz model, który najlepiej sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym.

Aktywne filtry

Czym wyróżniają się zbiorniki ogrodowe 8000 l?

Zbiorniki ogrodowe 8000 l to systemy ogrodowe, których głównym zadaniem jest magazynowanie wody deszczowej. Ponadto mogą one pełnić rolę szamba albo przydomowej oczyszczalni ścieków. Mają prostą, ale bardzo przemyślaną konstrukcję, dla której charakterystyczne jest gęste ożebrowanie. Dzięki takiej budowie nasze zbiorniki nie są podatne na uszkodzenia, nie pękają, nie odkształcają się, nie wybrzuszają i są maksymalnie szczelne, czego potwierdzeniem są badania wykonane przez producenta. Systemy te są samonośne, a to oznacza, że nie wymagają zastosowania obsypki z cementu i piasku. Powoduje to, że instalacja takiego zbiornika jest nie tylko prosta, ale i szybka. W tej kategorii produktów znajdziesz kilka różnych modeli do wyboru. Możesz zdecydować się na najprostszą wersję systemu, którą polecamy szczególnie wtedy, jeśli masz własną pompę. Druga opcja to zakup jednego z naszych bardziej rozbudowanych zestawów. W zależności od rodzaju, znajdziesz w nich nie tylko pompę, ale także węże, kształtki, kosz filtracyjny, nadbudowę, dekiel czy tanker.

Dlaczego warto zdecydować się na zbiorniki ogrodowe 8000 l ze sklepu internetowego Tolen.pl?

  • Stuprocentowa szczelność.

Dzięki mocno żebrowanej konstrukcji nasze zbiorniki ogrodowe 8000 l nie przeciekają.

  • Duża wytrzymałość na uszkodzenia.

Wgniecenia, wybrzuszenia, pękanie – zbiorniki dostępne w sklepie internetowym Tolen.pl charakteryzują się wyjątkowo wysoką odpornością na uszkodzenia.

  • Duży wybór modeli.

Podstawowa wersja bez pompy albo kompletny system ogrodowy do przechowywania wody pochodzącej z opadów atmosferycznych, wariant z jednym zbiornikiem o pojemności 8000 l bądź model z dwoma mniejszymi pojemnikami mieszczącymi 4000 l cieczy każdy – sam zdecyduj, którą opcję wybierasz.