Oczyszczalnie 2000L

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 078,00 zł - 13 879,00 zł

Dostępność

Dostępność

Możecie Państwo zapomnieć o wywożeniu nieczystości z przydomowego szamba lub o nieprzyjemnym zapachu wokół niego. Nowoczesnym i wygodnym rozwiązaniem problemu gromadzenia i oczyszczania ścieków są oczyszczalnie 2000 L dostępne w naszej bogatej ofercie. Idealnie sprawdzają się one w domach, które nie mają podłączenia z siecią kanalizacyjną, a ich właściciele nie chcą budować tradycyjnego szamba. Oczyszczalnie 2000 L są przeznaczone dla domów, w których mieszkają maksymalnie cztery osoby.

Aktywne filtry

Oczyszczalnie 2000 L – nowa jakość

W naszej ofercie możecie Państwo odnaleźć różne rodzaje oczyszczalni przydomowych. Wybór odpowiedniego modelu uzależniony jest od liczby osób zamieszkujących dany dom, od warunków gruntowo-wodnych oraz od indywidualnych preferencji właścicieli posesji. Oczyszczalnie 2000 L występują jako oczyszczalnie drenażowe, oczyszczalnie drenażowe oraz oczyszczalnie tunelowe. Bez względu na wybrany model oczyszczalnie 2000 L w sposób innowacyjny i – co najważniejsze – niezwykle skuteczny oczyszczają ścieki. Nie bez znaczenia jest również jakość wykonania każdej konstrukcji. Oczyszczalnie 2000 L zostały zaprojektowane oraz wykonane z użyciem niezwykle trwałych materiałów. Dzięki nim oczyszczalnie 2000 L to instalacje odporne na pękanie, promienie słoneczne oraz zmienne warunki atmosferyczne.

Oczyszczalnie 2000 L – profesjonalny montaż

Oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo i pomoc na każdym etapie procesu sprzedaży. Niezależnie od wybranego produktu – przydomowej oczyszczalni lub zbiornika na deszczówkę – staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Oczyszczalnie 2000 L mogą być montowane w każdych warunkach gruntowo-wodnych. W naszej ofercie zawarty jest też montaż przydomowych oczyszczalni na terenie całej Polski. Wystarczy wcześniejsze umówienie się z fachowcami. Profesjonalizm montażu istotnie wpływa na to, czy oczyszczalnie 2000 L będą działały prawidłowo przez długie lata. Warto zatem oddać montaż w ręce specjalistów. Oczyszczalnie 2000 L są bezpieczne w użytkowania także dla najmłodszych. Przykładem może być specjalny właz zamykany na klucz. Oczyszczalnie 2000 L nie generują hałasu przy domu.