Zbiorniki ogrodowe 1000L

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 129,00 zł - 3 899,00 zł

Dostępność

Dostępność

Deszczówka – niedoceniany przez większość nas zasób. Magazynując ją, możesz zaoszczędzić na rachunkach za wodę bieżącą. Wykorzystywana do podlewania, poprawi kondycję Twoich roślin – zarówno ogrodowych, jak i domowych – a myjąc nią samochód czy podjazd, działasz proekologicznie. Jesteśmy przekonani, że te argumenty przekonały Cię do instalacji pojemnika na deszczówkę. W naszym sklepie internetowym znajdziesz zbiorniki ogrodowe 1000 l, które dobrze sprawdzają się przede wszystkim w małych i średnich gospodarstwach domowych.

Aktywne filtry

Zbiorniki ogrodowe 1000 l – co je wyróżnia?

Zbiorniki 1000 l na wodę dostępne są w naszym sklepie internetowym w kilkudziesięciu wariantach do wyboru. Możesz zdecydować się na model nad- lub podziemny, wybrać pojemnik w kolorze granatowym, marmurkowym, szarym bądź brązowym. Do Twojej dyspozycji są także 1000 l zbiorniki do zainstalowania z własną pompą oraz wersje wzbogacone w to urządzenie, zawór a także inne, dodatkowe elementy. Niezależnie od tego, na który model się zdecydujesz, wszystkie nasze produkty z tej kategorii są wykonane z wysokiej jakości polietylenu – materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie substancji chemicznych. Ponadto wyróżnia je praktyczny, kompaktowy rozmiar, dzięki któremu tego typu pojemnik nie będzie zajmował dużo miejsca na Twojej posesji i szpecił ogrodowej architektury. Co ważne, 1000 l zbiornik mimo niewielkich wymiarów ma względnie dużą pojemność.

Zbiorniki 1000 l na wodę dostępne w sklepie internetowym Tolen.pl i ich najważniejsze zalety

  • Są dostępne w wielu modelach do wyboru.

W naszym sklepie internetowym kupisz 1000 l zbiorniki w wersji naziemnej, jak i podziemnej. Oprócz klasycznych modeli, w ofercie Tolen.pl znajdziesz również dekoracyjne pojemniki na deszczówkę.

  • Wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia.

Dzięki zastosowanym materiałom, zbiorniki ogrodowe 1000 l są trwałe i zabezpieczone przed promieniowaniem UV, utlenianiem czy złymi warunkami atmosferycznymi.

  • Są kompaktowe.

Niewielkie rozmiary zbiorników docenią przede wszystkim właściciele małych działek.

  • Ich montaż jest prosty.

Instalacja polecanych przez nas zbiorników nie jest skomplikowana, a żeby jeszcze bardziej ułatwić ją naszym klientom, do każdego produktu z tej kategorii dołączamy książkę montażu i eksploatacji.