Oczyszczalnie 4000L

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 4 799,00 zł - 7 599,00 zł

Dostępność

Dostępność

Jeśli poszukujecie Państwo alternatywy dla tradycyjnego szamba, jeśli chcecie zapomnieć o wywożeniu nieczystości i nieprzyjemnym zapachu to istnieje sprawdzona alternatywa. Przydomowe oczyszczalnie 4000 L to instalacje wykorzystujące najnowsze technologie, aby zapewnić jak największy komfort ich użytkownikom. Oczyszczalnie 4000 L dostępne w naszej ofercie to systemy tunelowe lub drenażowe, które zaskakują skutecznością oczyszczania nieczystości.

Aktywne filtry

Dlaczego warto wybrać oczyszczalnie 4000 L?

Wszystkie produkty, które możecie Państwo odnaleźć w naszej ofercie – przydomowe oczyszczalnie lub systemy ogrodowe – zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Oczyszczalnie 4000 L są doskonałym rozwiązaniem dla domów zamieszkanych nawet przez dziesięć osób i służą przez długie lata. Gwarancją długoletniej pracy są materiały, z których wykonane są oczyszczalnie 4000 L. Cała instalacja jest odporna na działanie promieni słonecznych oraz zmiennych warunków atmosferycznych. Nie bez znaczenia jest również wieloletnia gwarancja na szczelność, którą objęte są oczyszczalnie o tak dużej pojemności zbiornika. Oczyszczalnie 4000 L dzięki zastosowanym nowoczesnym rozwiązaniom oczyszczają ścieki w bardzo dokładny sposób. Ich praca jest cicha i bezpieczna dla środowiska.

Oczyszczalnie 4000 L – komfort i wygoda

Dostępne w naszej ofercie oczyszczalnie 4000 L to urządzenia nowoczesne z jednoczesnym dopracowaniem każdego detalu. Klienci wybierający oczyszczalnie 4000 L mają możliwość skorzystania z profesjonalnego montażu w każdym miejscu w Polsce. Wystarczy wcześniejsze umówienie się z naszymi specjalistami. Oczyszczalnie 4000 L mogą być montowane w każdych warunkach gruntowo-wodnych. Aby zadbać o wygodę użytkowników, przydomowe oczyszczalnie ścieków zostały tak zaprojektowane, aby mogły być instalowane na terenach przejezdnych. Wytrzymują bowiem nacisk nawet do 30 ton. Ważny jest również estetyczny wygląd, który posiadają oczyszczalnie 4000 L. Możliwe jest również dokupienie specjalnego włazu rewizyjnego poprawiającego bezpieczeństwo i umożliwiającego zaparkowanie na nim samochodu.