DRENAŻE Z FILTREM

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 829,00 zł - 1 299,00 zł

Dostępność

Dostępność

Drenaże rozsączające stanowią często stosowany sposób przydomowego oczyszczania ścieków. To rozwiązanie niedrogie, nieskomplikowane w montażu i obsłudze, a na dodatek ekonomiczne. Wybierając system drenażowy do swojego przydomowego szamba, warto postawić na drenaże z filtrem. Będą one spełniać swoje zadanie w sposób jeszcze bardziej efektywny, ponieważ dzięki filtrowi cały drenaż będzie lepiej chroniony przed zanieczyszczeniami i tłuszczami, utrzymującymi się na powierzchni ścieku.

Aktywne filtry

Wytrzymałe i efektywne drenaże z filtrem

Decydując się na zakup systemu drenażowego do szamba rozsączającego, warto wybrać rury drenażowe wysokiej jakości. W sklepie internetowym TOLEN oferujemy drenaże z filtrem wykonane z wytrzymałych rur PCV, które są odporne na pękanie czy kruszenie. W zestawie otrzymujesz także geowłókninę oraz rury wywiewne w kolorze zielonym, który nie wyróżnia się zanadto w ogrodowym otoczeniu, a dodatkowo jest odporny na promieniowanie UV.

Dlaczego warto wybierać drenaże z filtrem?

Drenaże z filtrem będą doskonałym wyborem dla osób, którym zależy na skutecznym i efektywnym oczyszczaniu ścieków. Filtr z wkładem znacząco ogranicza wypływanie na drenaż zanieczyszczeń oraz tłuszczów, utrzymujących się na powierzchni wody ściekowej, dzięki czemu spowalnia proces zamulania się drenażu. Wysoka żywotność i skuteczność naszych drenaży z filtrem sprawia, że świetnie nadają się one na różnego rodzaju glebę, a nawet tereny gliniaste o małej przepuszczalności.