Przydomowe oczyszczalnie ścieków Przytyk

Przydomowe oczyszczalnie ścieków – ekologiczne, nowoczesne, a także w pełni komfortowe w użytkowaniu urządzenia, które coraz mocniej wypierają tradycyjne szamba. Firma Tolen specjalizuje się w dostarczaniu tego typu rozwiązań już od 15 lat. Chętnie dzielimy się zdobytą przez ten czas wiedzą z naszymi klientami – podpowiadamy, który system usuwania nieczystości będzie najbardziej odpowiedni dla danego gospodarstwa domowego. Działamy na terenie całego kraju, a przydomowe oczyszczalnie ścieków Przytyk to jeden z wielu obszarów, który obsługujemy. Jeśli mieszkasz w tej miejscowości i nie masz dostępu do zbiorowej kanalizacji, przeczytaj, jak możemy Ci pomóc.

Łódzkie

Lubelskie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Przytyk - dlaczego warto się na nie zdecydować?

  • Ekologiczny charakter.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Przytyk to rozwiązania zaprojektowane w taki sposób, że są w pełni bezpieczne dla środowiska. Proponowane przez nas zbiorniki wyróżniają się maksymalną szczelnością, a co za tym idzie zgromadzone w nich nieczystości nie przedostają się do wód gruntowych czy gleby.

  • Komfort użytkowania.

Comiesięczne zamawianie wozu asenizacyjnego jest uciążliwe, ale wybierając przydomową oczyszczalnię domową nie musisz już się tym martwić. Klasyczne szambo wymaga opróżniania średnio co kilka tygodni, a prywatna oczyszczalnia raz w roku lub nawet rzadziej.

  • Tania eksploatacja.

Ograniczenie opróżniania zbiornika to również mniejsze koszty użytkowania systemu do usuwania nieczystości. W przypadku przydomowej oczyszczalni ścieków są one okrojone do minimum.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Przytyk - oferta Tolen.pl

  • Największy wybór produktów.

Ekologiczne, biologiczne oraz biohybrydowe, wyposażone w jedną lub więcej komór, modele o różnych pojemnościach – przydomowe oczyszczalnie ścieków Przytyk to rozbudowany wachlarz rozwiązań – spośród nich pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednie do Twojego gospodarstwa domowego.

  • Wieloletnia gwarancja.

Nowoczesne przydomowe oczyszczalnie ścieków to inwestycje na lata, dlatego wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym produkty objęte są długim okresem gwarancyjnym – w przypadku większości modeli z tej kategorii wynosi on nawet 3 dekady.

  • Dostawa i montaż.

Dowozimy nasze produkty na terenie całego kraju, również do miejscowości Przytyk. Mało tego – nie musisz martwić się ich montażem, zrobimy to za Ciebie – cała instalacja zajmie nam tylko 1 dzień.

Kontakt - Oczyszczalnie ścieków Przytyk

Zadzwoń do naszych specjalistów:
535 466 666