Przydomowe oczyszczalnie ścieków Siedlce

Przydomowa oczyszczalnia ścieków doskonale nadaje się do oczyszczania ścieków gospodarczych w miejscach niepodłączonych do kanalizacji. W Siedlcach i okolicach rozwiązanie staje się coraz popularniejsze za sprawą firmy Tolen. Instalacje oferowane przez tę firmę są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które zapewniają niezawodność i trwałość zbiornika oraz poszczególnych elementów urządzenia. Przydomowe oczyszczalnie ścieków uważane są za alternatywę dla tradycyjnych szamb, które niewiele miały wspólnego z ekologią. Dziś na szczęście wypierają te przestarzałe i nieprzyjazne środowisku rozwiązania.

Łódzkie

Świętokrzyskie

Lubelskie

Podkarpackie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków – jak to działa?

Takie oczyszczalnie działają na zasadzie rozbijania odpadów na mniejsze cząstki – proste i nieszkodliwe dla środowiska związki mineralne. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu naturalnych procesów biologicznych zachodzących w specjalnie skonstruowanym urządzeniu. Takie oczyszczone ścieki mogą być odprowadzane do gruntu lub zbiorników wodnych bez narażania ich na zanieczyszczenie.

Przydomowa oczyszczalnie ścieków ­ – zalety

– ochrona środowiska naturalnego (wykorzystanie przydomowych oczyszczalni ścieków pozytywnie wpływa na ekosystem)

– oszczędność wody (oczyszczona woda może być wykorzystywana ponownie)

– komfort (są w zasadzie bezobsługowe i bezawaryjne)

– bezpieczeństwo (nie ma możliwości wydostania się zanieczyszczeń ze zbiornika)

– uniezależnienie od sieci kanalizacyjnej (alternatywa dla małych miejscowości, położonych z dala od miast).

Przydomowa oczyszczalnia ścieków – zakup i montaż

Nasi fachowcy zawsze asystują klientom, pomagając im uniknąć trudności związanych z wyborem odpowiedniego urządzenia. Nie tylko wyjaśnią, jak działa oczyszczalnia biologiczna czy ekologiczna, ale także pomogą w jej montażu. Niektóre z naszych urządzeń można zainstalować samodzielnie, bez utraty gwarancji. Warto jednak powierzyć to zadanie fachowcom firmy Tolen, aby mieć pewność, że urządzenie będzie dobrze działać. Instalacja firmy Tolen to gwarancja jakości oraz niezawodności działania przez długi czas.