Oczyszczalnie 1000L

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 129,00 zł - 2 299,00 zł

Dostępność

Dostępność

Poszukując przydomowych oczyszczalni nieczystości, jednym z pytań jest to: jaką pojemność zbiornika wybrać? Jest to uwarunkowane wieloma czynnikami, jednak decydującym jest liczba osób zamieszkująca dany dom lub miejsce, które będzie podłączone do instalacji. Oczyszczalnie 1000 L to urządzenia doskonale sprawdzające się w domach, w których mieszkają dwie osoby. Dostępne w naszej ofercie oczyszczalnie 1000 L to nowoczesne instalacje stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach.

Aktywne filtry

Oczyszczalnie 1000 L – nowoczesne rozwiązania dla domu

Do niedawna osoby, których domy nie miał podłączenia do sieci kanalizacyjnej zmuszone były do użytkowania tradycyjnego szamba. Wiązało się to z koniecznością częstego opróżniania szamba oraz nieprzyjemnym zapachem przy domu. Dostępne w naszej ofercie oczyszczalnie 1000 L to rozwiązania, które zostały stworzone z myślą o komforcie domowników. Materiały, z których są wykonane oczyszczalnie 1000 L, są niezwykle wytrzymałe, odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz promienie słoneczne. Końcowe elementy drenażu oraz wywiewki maja zielony kolor. Pozwala to na estetyczne połączenie oczyszczalni z zielonym ogrodem przy domu. Oczyszczalnie 1000 L utylizują nieczystości z gospodarstwa domowego w sposób niezwykle skuteczny a do tego przyjazny dla środowiska naturalnego.

Oczyszczalnie 1000 L – profesjonalizm na każdym kroku

Nasi profesjonalni doradcy towarzyszą klientom od wyboru urządzenia, poprzez zakup aż do montażu przy domu. Kupując systemy ogrodowe lub akcesoria do oczyszczalni staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Oczyszczalnie 1000 L mogą być instalowane w każdych warunkach gruntowo-wodnych. Wystarczy wcześniejsze umówienie się z naszymi fachowcami na montaż oczyszczalni przydomowej. Oczyszczalnie 1000 L montujemy w każdym miejscu w Polsce, oferując dojazd wraz ze specjalistycznym sprzętem pod wskazany przez klienta adres. Możliwe jest dokupienie specjalnego estetycznego płaskiego włazu rewizyjnego. Poprawia on wygląd włazu, zapewnia bezpieczeństwo bawiącym się w pobliżu dzieciom oraz umożliwia zaparkowanie na nim samochodu.