Oczyszczalnie dla hoteli, pensjonatów i moteli - kompleksowa usługa: materiały, montaż, serwis.

Prowadzisz hotel, pensjonat lub motel i nie wiesz, jak poradzić sobie z oczyszczaniem produkowanych ścieków? Szukasz sprawdzonych urządzeń, ale nie potrafisz dobrać ich do aktualnego zapotrzebowania? A może zależy Ci na współpracy z firmą, która zagwarantuje realizację usług o charakterze kompleksowym? Tolen to najlepszy wybór w każdej sytuacji.

oczyszczalnia dla hoteli pensjonatów i moteli

Prowadzimy sprzedaż, dowóz oraz montaż oczyszczalni ścieków dla hoteli, moteli i pensjonatów. Mamy do dyspozycji bardzo szeroką, zróżnicowaną ofertę, dlatego ostateczne rozwiązania możemy dopasować do Twoich potrzeb i wymagań.

Nowoczesna oczyszczalnia dla hoteli, moteli i pensjonatów – co możesz wybrać?

Wpływ na dobór konkretnych sprzętów ma cały szereg czynników, które koniecznie trzeba wziąć pod uwagę. Mowa tu między innymi o: specyfice i wielkości budynku, liczbie osób korzystających z niego w sezonie i poza nim, ilości wolnego miejsca czy też możliwościach montażowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego przed zaproponowaniem systemów dostępnych w naszej ofercie dokładnie analizujemy wszystkie wymienione kwestie. Bez względu na to, czy ma być to oczyszczalnia dla moteli, hoteli czy może pensjonatów. W dostępnym katalogu znajdują się między innymi:

  • biologiczne oczyszczalnie ze złożem obrotowym – korzystają one z innowacyjnej technologii, która wpływa na wysoką elastyczność całego systemu w przypadku nierównomiernego zrzutu ścieków oraz zmiennego przeciążenia. Złoże obrotowe wpływa ponadto na znaczne ograniczenie kosztów eksploatacyjnych poprzez niski pobór prądu,
  • biologiczne oczyszczalne przepływowe – pracują z użyciem technologii hybrydowej, zapewniającej realizację procesu oczyszczania tlenowego i beztlenowego w jednym zbiorniku. Z tego powodu są to idealne oczyszczalnie dla pensjonatów, moteli oraz hoteli. Tym bardziej że gwarantują wysoką skuteczność działania. Także w warunkach sporego obciążania.

Wszystkie oczyszczalnie dla moteli, hoteli i pensjonatów są przez nas dobierane ponadto pod kątem istotnych parametrów technicznych. Pod uwagę bierzemy zwłaszcza pojemność zbiorników, maksymalną dzienną ilość ścieków, jak również dobowe zużycie energii elektrycznej. Pozwala nam to wskazać optymalne rozwiązania.

Oczyszczalnia dla pensjonatu, hotelu lub motelu – usługi kompleksowe

Firmę Tolen tworzą doświadczeni specjaliści, którzy mieli okazję brać udział w finalizacji wielu inwestycji. Dzięki temu doskonale wiedzą, w jaki sposób zachowują się poszczególne systemy i kiedy ich przydatność jest najwyższa. Bez względu na to, czy prowadzisz hotel, motel czy pensjonat. Oczyszczalnia jest dobierana z elementów najwyższej jakości.

oczyszczalnia dla hotelu

To jednak nie wszystko! Proponujemy bowiem również ich dowóz pod wskazany adres, a także fachowy montaż. Działamy na terenie całej Polski, dlatego zawsze możesz na nas liczyć! Współpraca z nami oznacza przygotowanie wydajnego, ekologicznego systemu, który zostanie podłączony bez żadnych opóźnień. Pozwoli Ci to szybciej otworzyć swój motel, hotel lub pensjonat.

Sprawdź także naszą pełną ofertę:
Oczyszczalnie przemysłowe dla firm