Zbiorniki ogrodowe 2500L

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 3 049,00 zł - 4 799,00 zł

Dostępność

Dostępność

Doceniasz ekologiczne rozwiązania? Chcesz zredukować swoje rachunki za wodę? Jeśli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco, sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego Tolen.pl, a w szczególności zbiorniki ogrodowe 2500 l, które służą do magazynowania wody deszczowej – zasobu, który wciąż jest przez nas niedoceniany – zupełnie niesłusznie, bo można go wykorzystać na wiele sposobów. Przeczytaj, co wyróżnia te systemy ogrodowe od innych. Dowiedz się, jakie są ich największe zalety, a potem spośród proponowanych przez nas modeli, wybierz zbiornik 2500 l, który najlepiej sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym.

Aktywne filtry

Zbiorniki 2500 l – co odróżnia go od innych modeli?

Choć zbiornik 2500 l jest dostępny w naszym sklepie internetowym w kilkunastu modelach do wyboru – możesz zdecydować się na wersję naziemnę lub podziemną, pojemnik wyposażony w pompę albo inne dodatkowe elementy – wszystkie proponowane przez nas artykuły w tej kategorii łączy solidne wykonanie i zastosowanie najlepszych materiałów. Do ich produkcji użyliśmy polietylenu, który jest odporny na promieniowanie UV, trudne warunki atmosferyczne oraz szkodliwe działanie substancji chemicznych. W przypadku zbiorników podziemnych dodatkowo zastosowaliśmy specjalną konstrukcję z gęstym ożebrowaniem – dzięki niemu system nie jest narażony na odkształcenia i wybrzuszenia. Co jeszcze wyróżnia proponowane przez nas zbiorniki 2500 l? Jeśli zainstalujesz taki pojemnik na swojej posesji, możesz zaoszczędzić nawet do 50% wody pitnej zużywanej w domu!

Zbiorniki ogrodowe 2500 l dostępne w sklepie internetowym Tolen.pl i ich najważniejsze zalety

  • Są dostępne w kilku wersjach do wyboru.

W naszym sklepie internetowym Tolen.pl kupisz zbiorniki ogrodowe 2500 l w kilku wariantach. W zależności od potrzeb, możesz zdecydować się na model podziemny lub naziemny, wybrać wersję z pompą albo bez niej – jeśli chcesz korzystać z własnej pompy – w naszej ofercie są też bardziej rozbudowane zestawy z koszem filtracyjnym, kompletem kształtek i węży, nadbudową czy punktem poboru z szybkozłączką, która pozwala wygodnie pobierać wodę w ogrodzie.

  • Charakteryzuje je wysoka odporność na uszkodzenia.

Dzięki zastosowanym materiałom i przemyślanej konstrukcji, nasze produkty są trwałe, a Ty możesz korzystać z nich przez wiele lat.

  • Można je montować na wymagającym terenie.

W tej kategorii znajdziesz zbiorniki ogrodowe, które nadają się do instalacji nawet na terenach z wysokim poziomem wód gruntowych.