SYSTEMY OGRODOWE

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 38 439,00 zł

Dostępność

Dostępność

Zbieranie wody deszczowej to nie tylko moda na ekologiczny styl życia, ale to przede wszystkim oszczędzanie pieniędzy. Dostępne w naszej ofercie systemy ogrodowe zostały tak zaprojektowane, aby jak najefektywniej wykorzystać wodę deszczową w gospodarstwie domowym. Odnajdą Państwo systemy ogrodowe o różnej pojemności oraz sposobie działania. Oferowane przez nas pojemniki na deszczówkę pozwalają na korzystanie z wody oczyszczonej i wolnej od drobnoustrojów.

Aktywne filtry

Zbiorniki podziemne

Dostępne w naszej ofercie zbiorniki podziemne – podobnie jak zbiorniki naziemne – wykonane zostały z niezwykle trwałych materiałów. Cechują się one odpornością na zmienne warunki atmosferyczne oraz promienie słoneczne. Zbiorniki podziemne mogą być montowane w każdych warunkach gruntowo-wodnych, a nawet na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych. Oferujemy Państwo profesjonalny montaż w każdym miejscu w Polsce. Wystarczy wcześniejsze umówienie się z naszymi fachowcami. Możliwy jest także montaż zbiorników na terenach przejezdnych, dzięki konstrukcji wytrzymującej nacisk nawet do 30 ton. Zbiorniki podziemne mogą wykonywać swoją pracę także z użyciem Państwa własnej pompy. Wybór zbiorników z naszej oferty to gwarancja jakości i bezawaryjnej pracy przez długie lata.

Zbiorniki naziemne

Zbiorniki naziemne to doskonałe systemy pozwalające na zbieranie, przechowywanie oraz wykorzystywanie wody deszczowej. Obok oczyszczalni biohybrydowych to jedne z najczęściej wybieranych produktów z naszej oferty. Zbiorniki naziemne to nie tylko instalacje służące środowisku naturalnemu, ale również prosty sposób na oszczędzanie pieniędzy. Zamiast pobierać wodę z sieci wodociągowej, wystarczy zebrać wodę deszczową. Korzyść finansowa odczuwana jest już w pierwszych miesiącach użytkowania. Dzięki eleganckiemu wyglądowi oraz neutralnemu kolorowi zbiorniki doskonale komponują się z ogrodem i przestrzenią wokół posesji. Zbiorniki naziemne o różnej pojemności objęte są długoletnią gwarancją na szczelność.

Zbiorniki dekoracyjne

W naszej ofercie dostępne są również nowoczesne zbiorniki dekoracyjne, które doskonale sprawdzą się zarówno jako szczelny zbiornik, jak i prawdziwa ozdoba przy domu. Wykonane są one z niezwykle trwałych materiałów, które odporne są na zmienne warunki atmosferyczne oraz promienie słoneczne. Zbiorniki dekoracyjne swoim wyglądem imitują drewnianą beczkę. Dzięki polietylenowi PEHD, z którego są wykonane, zachowują szczelność. Zbiorniki dekoracyjne wyposażone są w specjalny kranik umożliwiający pobranie deszczówki znajdującej się w zbiorniku. Otwór pod pokrywę można wykonać we własnym zakresie. Zbiorniki dekoracyjne nie wymagają specjalnego montażu. Mogą go wykonać klienci od razu po zakupie zbiornika.

Zbiorniki retencyjne

Dostępne w naszej ofercie zbiorniki retencyjne to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących gromadzić wodę deszczową, aby żyć ekologicznie i do tego oszczędzać pieniądze. Zbiorniki retencyjne o różnej pojemności zbudowane są z nowoczesnych i niezwykle trwałych materiałów. Objęte są one długoletnią gwarancją szczelności. Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo, aby wybrane zbiorniki odpowiadały Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom. Zbiorniki retencyjne dostępne są w wersji z pompą oraz bez pompy. Możliwe jest użycie własnej pompy. Woda zgromadzona wewnątrz zbiorników może posłużyć po nawadniania ogrodu lub w domu. Wygląd zbiorników retencyjnych nie zaburza wyglądu przestrzeni wokół domu.