Oczyszczalnie z podziałem według Marki

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 71 899,00 zł

Dostępność

Dostępność

Oczyszczalnie przydomowe Marseplast to gwarancja jakości i niezawodności. Oczyszczalnie oraz osadniki gnilne Marseplast zostały stworzone z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach. Budując dom i planując ekologiczne oraz bezpieczne oczyszczanie nieczystości warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Dostępne w naszej ofercie instalacje Marseplast to wiodące na rynku rozwiązania, które są łatwe w montażu oraz obsłudze. Oczyszczalnie przydomowe objęte są również długoletnią gwarancją.

Aktywne filtry

Oczyszczalnie Ekosystem

Oczyszczalnie przydomowe Ekosystem to innowacyjny system gwarantujący bezpieczeństwo w Twoim domu. Klienci decydujący się na oczyszczalnie przydomowe Ekosystem stawiają na nowoczesne rozwiązania stworzone z myślą o domach, które nie mogą zostać podłączone do sieci kanalizacyjnej. Dzięki precyzji wykonania oraz trwałości materiałów oczyszczalnie przydomowe Ekosystem to inwestycja na długie lata. Oczyszczalnie zostały również tak zaprojektowane, aby dobrze komponowały się z przydomowym ogrodem.

Oczyszczalnie Ekopol

Dostępne w naszej ofercie nowoczesne oczyszczalnie przydomowe Ekopol to doskonałe rozwiązanie dla domów, które nie posiadają połączenia z siecią kanalizacyjną. Wybór produktów Ekopol to gwarancja bezawaryjnego działania przez długie lata. Jest tak między innymi dzięki niezwykle trwałym materiałom, z których wykonana jest konstrukcja. Oczyszczalnie przydomowe Ekopol to instalacje, które zostały przygotowane jako oczyszczalnie biohybrydowe możliwe do montażu w każdych warunkach gruntowo-wodnych.

Oczyszczalnie Kingspan

Oczyszczalnie przydomowe Kingspan zostały tak zaprojektowane, aby pracowały bezawaryjnie przez długie lata. Dzięki różnym pojemnościom oczyszczalni mogą one obsługiwać domy zamieszkiwane przez cztery lub sześć osób. Wybierając oczyszczalnie przydomowe Kingspan klienci stawiają na nowoczesność oraz prawdziwą wygodę. Praca oczyszczalni jest w pełni zautomatyzowana i stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego przydomowego szamba. Możliwy jest samodzielny montaż instalacji bez utraty gwarancji.

Oczyszczalnie Sotralentz

Nowoczesne oczyszczalnie przydomowe Sotralentz to idealna alternatywa dla tradycyjnego szamba. Mieszkańcy domów nieposiadający podłączenia do sieci kanalizacyjnej, którzy chcą postawić na komfort i niezawodność, mogą wybrać oczyszczalnie przydomowe Sotralentz. Dostępne w naszej ofercie instalacje zostały zaprojektowane z myślą o wymagających klientach ceniących funkcjonalność oraz wygodę. Dbałość o każdy detal sprawia, że instalacja idealnie komponuje się z ogrodem i otoczeniem domu.