Studnie wodomierzowe

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 669,00 zł - 1 929,00 zł

Dostępność

Dostępność

Studnie wodomierzowe stosuje się w przypadku braku możliwości zainstalowania wodomierza w budynku. Sprawdzą się w domach jednorodzinnych lub na działkach rekreacyjnych. Znajdujący się w studzience wodomierz pozwala łatwo dokonać odczytu ilości zużytej wody. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktywne filtry

Studnie wodomierzowe – jak są zbudowane?

Studnia wodomierzowa ma za zadanie ochronę wodomierza i armatury wodnej przed uszkodzeniami i działaniem czynników atmosferycznych. Studzienki wykonane są z tworzyw sztucznych, mają podobną konstrukcję, ale mogą się różnić wymiarami i głębokością, a także obecnością lub brakiem dna. Wybiera się je w zależności od poziomu wód gruntowych na obszarze, na którym ma być zamontowana studnia. Studnie wodomierzowe z dnem muszą być zabezpieczone przed napływem wody do wnętrza.

Przy wyborze zastanów się nad odpowiednią średnicą i głębokością studni. Warto zwrócić uwagę na właz. Powinien być solidny i odporny na uszkodzenia. Studnia wodomierzowa musi być szczelna i zabezpieczona przed przemarzaniem – w tym celu stosuje się ocieplenie z poliuretanu.

Dlaczego warto zdecydować się na studnie wodomierzowe z oferty Tolen?

Zakup studzienek wodomierzowych z oferty Tolen to gwarancja najwyższej jakości i niezawodności. Nasze studnie wodomierzowe są solidne, odporne na warunki atmosferyczne i bezawaryjne w eksploatacji, dlatego stanowią doskonałe rozwiązanie dla gospodarstw domowych. W ofercie Tolen każdy klient znajdzie studzienkę wodomierzową dopasowaną do swoich potrzeb. Wszystkie produkty gwarantują długotrwałe i niezawodne działanie. Ponadto nasz zespół specjalistów może doradzić i pomóc w wyborze idealnej studni wodomierzowej do Twojego domu.