Mobilne zbiorniki na paliwo

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 499,00 zł - 8 000,00 zł

Dostępność

Dostępność

Korzystasz z pojazdów lub maszyn wymagających częstego tankowania? Masz dość jeżdżenia na stację benzynową za każdym razem, kiedy potrzebne jest uzupełnienie paliwa? Rozważ zakup mobilnego zbiornika na paliwo! Ułatwiają one przechowywanie i transportowanie paliwa. Dzięki nim z łatwością przewieziesz olej napędowy i szybko zatankujesz w dowolnym miejscu. Mobilne zbiorniki na paliwo przydadzą się w leśnictwie, firmach budowlanych i transportowych, gospodarstwach rolnych i w warsztatach samochodowych. Jakie zalety mają zbiorniki mobilne na paliwo i na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Aktywne filtry

Mobilne zbiorniki na paliwo – dostępne rodzaje

Dostępne w ofercie zbiorniki mobilne występują w różnych pojemnościach: od 200 do nawet 950 l. Do wyboru są warianty z pompą podłączaną do akumulatora 12 V lub do gniazdka elektrycznego 230 V. Zbiorniki na paliwo mają pokrywę zamykaną na klucz, co zapewnia bezpieczeństwo. Dostępne są różne warianty wyposażenia zbiorników: od wersji podstawowej po bardziej rozbudowane zawierające dodatkowe udogodnienia. Podstawowe wersje zazwyczaj są wyposażone w pompę, wąż dystrybucyjny i pistolet automatyczny. Wśród opcjonalnych akcesoriów można znaleźć: wskaźnik poziomu paliwa, szekle transportowe i siłownik pneumatyczny do podnoszenia klapy oraz licznik przepływu paliwa. Zbiorniki na olej napędowy spełniają wymogi Unii Europejskiej dotyczące transportu substancji niebezpiecznych. Zbiornik mobilny na paliwo jest wykonany z trwałych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych oraz promieniowania UV.

Zbiorniki mobilne na paliwo – jak wybrać odpowiedni?

W ofercie posiadamy zbiorniki o różnych pojemnościach. Szeroki wybór pozwala na dopasowanie produktu do indywidualnego zapotrzebowania. Jeśli potrzebujesz tankować duże ilości oleju napędowego, to wybierz zbiornik o większej pojemności. Odpowiednio dobrany zbiornik mobilny na paliwo pozwoli zaoszczędzić czas, ponieważ nie będzie trzeba często go uzupełniać. Ważna jest również wydajność pompy. Mocniejsza pompa pozwoli szybko tankować duże ilości paliwa. Możesz zdecydować się na zakup samego zbiornika lub gotowego zestawu. Wśród dodatkowych akcesoriów ciekawym rozwiązaniem jest elektroniczny licznik z cyfrowym wyświetlaczem, który umożliwi precyzyjne odmierzanie ilości tankowanego paliwa. Pompy 12 V podłączane do akumulatora sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości skorzystania z gniazdka elektrycznego.

Mobilne zbiorniki na paliwo – dlaczego warto?

Zbiorniki przydadzą się w miejscach, gdzie zużywana jest duża ilość paliwa, a nie ma możliwości skorzystania ze stacji benzynowej lub stacjonarnych dystrybutorów paliwa. Zbiorniki mobilne są łatwe i wygodne w użytkowaniu. Pozwalają szybko przetransportować i zatankować paliwo w dowolnym miejscu. Dzięki nim zapewnisz sobie stały dostęp do paliwa i zaoszczędzisz czas oraz pieniądze. Solidna i szczelna konstrukcja gwarantuje bezpieczne magazynowanie oleju napędowego i eliminuje ryzyko wycieku. W zbiornikach można zamontować szekle transportowe, które pomogą łatwo podnieść i przemieścić pełny zbiornik. Klapa zamykana na klucz zapewnia bezpieczeństwo – nie musisz się martwić o dostęp osób niepożądanych. Wysokiej jakości materiały użyte do wykonania zbiornika zapewniają odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.

Mobilne zbiorniki na paliwo – zakupy online

W sklepie internetowym firmy Tolen znajdziesz szeroki wybór zbiorników, dzięki czemu łatwo dopasujesz produkt do swoich potrzeb. Możliwość zakupu online pozwala szybko i bezpiecznie zamówić wybrany produkt bez wychodzenia z domu. Firma Tolen oferuje dostawę i montaż na terenie całej Polski. Masz problem z wyborem odpowiedniego zbiornika? Skontaktuj się z nami! Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na pytania i pomogą w wyborze.