Zbiorniki ogrodowe 2000L

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 3 399,00 zł - 4 999,00 zł

Dostępność

Dostępność

Chcesz zaoszczędzić na rachunkach za wodę i jesteś zwolennikiem ekologicznych rozwiązań? Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego, a w szczególności polecane przez nas w tej kategorii zbiorniki 2000 l, które przeznaczone są do magazynowania wody deszczowej – dostępne w wielu wariantach do wyboru, wytrzymałe i proste w montażu. Przeczytaj, co jeszcze wyróżnia je na tle innych podobnych produktów, i jakie są ich największe zalety, a potem spośród proponowanych przez nas modeli, wybierz zbiornik 2000 l, który najlepiej sprawdzi się na Twojej posesji.

Aktywne filtry

Zbiornik 2000 l – co go wyróżnia?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz zbiornik 2000 litrów w kilku modelach do wyboru. W zależności od potrzeb, możesz zdecydować się na wersję podstawową albo rozbudowaną, czyli wyposażoną w dodatkowe akcesoria – pompę, kosz filtracyjny, komplet kształtek i węży, nadbudowę, dekiel czy tanker. Niezależnie od tego, który zbiornik 2000 l kupisz, możesz być pewien, że jest on trwały i posłuży Ci przez lata, a to dzięki sprawdzonym, solidnym materiałom, które zostały użyte do jego produkcji. Pojemniki te nie pękają, nie odkształcają się i nie łamią. Na koniec najważniejsze – proponowane przez nas systemy ogrodowe do magazynowania deszczówki, pozwolą Ci zaoszczędzić nawet do 50% wody pitnej zużywanej w gospodarstwie domowym.

Zbiorniki 2000 l dostępne w sklepie internetowym Tolen.pl i ich najważniejsze zalety

  • Są dostępne w kilku wariantach do wyboru.

W naszym sklepie internetowym kupisz zbiornik 2000 litrów w kilku opcjach do wyboru. Możesz zdecydować się na wersję bez pompy albo kupić znacznie bardziej rozbudowany zestaw, w którym oprócz niej znajdziesz także inne dodatkowe elementy, na przykład nadbudowę pojemnika na deszczówkę.

  • Wyróżniają się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia.

Przemyślana konstrukcja z charakterystycznym gęstym ożebrowaniem gwarantuje 100% szczelność zbiornika, ponadto jest on trwały i zabezpieczony przed wybrzuszaniem czy odkształcaniem.

  • Ich montaż jest nie tylko łatwy, ale i szybki.

Samonośna konstrukcja sprawia, że zbiornik 2000 litrów jest bardzo prosty do zainstalowania, a żeby jeszcze bardziej Ci je ułatwić, dołączamy do każdego produktu książkę montażu i eksploatacji.

  • Można je montować tam, gdzie teren jest wymagający.

Działka z wysokim poziomem wód gruntowych czy teren przejazdowy nie stanowią przeciwwskazania do instalacji proponowanych przez nas zbiorników.