OCZYSZCZALNIE HOTELE I PENSJONATY

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 71 899,00 zł

Dostępność

Dostępność

Agroturystyka w polskich kurortach oraz mniejszych miejscowościach nad morzem, w górach, na Mazurach i nie tylko rozwija się coraz bardziej z każdym sezonem. Nie wszędzie jednak istnieje jeszcze możliwość podłączenia tego typu obiektów do kanalizacji miejskiej. Lokale przyjmujące gości na obrzeżach większych miast, a nawet w małych miasteczkach i wsiach często zdane są same na siebie. Dlatego dobrym i często stosowanym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest biologiczna oczyszczalnia — hotel czy pensjonat zyskuje wówczas niezależność w oczyszczaniu ścieków, podnosząc komfort i jakość obsługi swoich gości.

Aktywne filtry

Biologiczna oczyszczalnia — hotel i pensjonat

Biologiczne oczyszczalnie ścieków są coraz częściej stosowane nie tylko przez prywatne gospodarstwa domowe. Stały się one także receptą na problem utylizacji ścieków komunalnych na terenach nieskanalizowanych dla hoteli, pensjonatów i innych obiektów agroturystycznych. Oczywiście oczyszczalnie stosowane w tego typu miejscach muszą spełniać o wiele wyższe wymagania, niż te stosowane w domach prywatnych. Dlatego w sklepie internetowym TOLEN przygotowaliśmy szereg gotowych rozwiązań zarówno dla mniejszych, jak i większych hoteli oraz pensjonatów.

Jaka oczyszczalnia? Pensjonat i hotel — co wybrać?

W obliczu szerokiej gamy oferowanych oczyszczalni biologicznych warto przede wszystkim dopasować jej wydajność i wielkość do potrzeb konkretnego ośrodka. Jednym z głównych parametrów będzie oczywiście ilość obsługiwanych gości. Rozważając to, jaka będzie najlepsza oczyszczalnia, hotel powinien wziąć pod uwagę maksymalne obłożenie, aby poradziła sobie ona ze ściekami także w szczycie sezonu przy najwyższym możliwym obciążeniu. Jeśli jest to niewielki pensjonat czy hotel, oczyszczalnia o pojemności 6 czy 8 tysięcy litrów może okazać się wystarczająca. Jednak w naszym sklepie internetowym oferujemy także rozwiązania dla dużych obiektów, obsługujących nawet kilkaset czy ponad tysiąc osób. Wówczas dobrą propozycją będą nasze oczyszczalnie do hoteli i pensjonatów ze złożem obrotowym, stworzone specjalnie na potrzeby rynku komercyjnego.

W razie pytań czy wątpliwości odnośnie wyboru odpowiedniego rozmiaru lub rodzaju oczyszczalni, hotele i pensjonaty mogą kontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie i pomożemy wybrać najbardziej efektywną i ekonomiczną opcję.