Zbiorniki ogrodowe 6000L

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 6 698,00 zł - 9 399,00 zł

Dostępność

Dostępność

Czy wiedziałeś, że korzystając z systemu do magazynowania deszczówki, możesz zaoszczędzić nawet 124 m³ wody pitnej, którą zużywasz Ty i inni członkowie Twojego gospodarstwa domowego? Inwestycja w takie rozwiązanie przynosi wymierne korzyści, które odczujesz w swoim portfelu, ale nie tylko. Woda pozyskana w ten sposób jest doskonała do podlewania roślin – zarówno ogrodowych, jak i domowych – szybko przekonasz się, jak bardzo służy ich kondycji. Ale możesz wykorzystywać ją też na wiele innych sposobów, na przykład do mycia samochodu czy czyszczenia podjazdu. W naszym sklepie internetowym kupisz zbiorniki ogrodowe 6000 l, dzięki którym magazynowanie deszczówki jest proste i możliwe nawet tam, gdzie poziom wód gruntowych jest wysoki.

Aktywne filtry

Zbiorniki ogrodowe 6000 l – czym się charakteryzują?

W tej kategorii produktów znajdziesz kilkanaście różnych modeli systemów ogrodowych. Wszystkie przygotowane są do montażu pod ziemią. Ten sposób instalacji ma wiele zalet: zbiornik nie jest widoczny na powierzchni, przez co nie przykuwa uwagi i nie burzy aranżacji ogrodu, a ponadto nie jest narażony na promieniowanie słoneczne. Pojemniki te zostały wykonane z polietylenu, który jest odporny na szkodliwe działanie substancji chemicznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowym zabezpieczeniem systemu jest specjalna, ożebrowana konstrukcja – dzięki niej nie pęka on, nie wybrzusza się, ani nie odkształca. Wszystkie oferowane w sklepie internetowym Tolen.pl zbiorniki ogrodowe 6000 l są ultraproste w montażu, a ponadto wśród naszych propozycji znajdziesz samonośne pojemniki, które nie wymagają stosowania obsypki cementowo-piaskowej.

Dlaczego warto wybrać zbiorniki ogrodowe 6000 l z oferty sklepu intrnetowego Tolen.pl?

  • Duży wybór modeli.

Zbiornik w wersji podstawowej lub rozbudowany zestaw? W ofercie sklepu internetowego Tolen.pl znajdziesz zarówno jeden, jak i drugi wariant. Na pierwszy zdecyduj się, kiedy chcesz korzystać z własnej pompy. Z kolei kompletny system jest wyposażony w elementy, które znacznie podnoszą komfort jego użytkowania: nie tylko pompę, ale również kosz filtracyjny czy komplet kształtek i węży – wybierz go, jeśli lubisz kompletne rozwiązania.

  • Uniwersalność.

Zbiorniki ogrodowe 6000 l nadają się do magazynowania wody pochodzącej z opadów atmosferycznych, czyli deszczu, śniegu i gradu, ale mogą również pełnić funkcję przydomowej oczyszczalni lub szamba.

  • Możliwość instalacji na problematycznych terenach.

W tej kategorii produktów znajdziesz systemy, które są bezpiecznie do stosowania nawet na terenach z wysokim poziomem wód gruntowych. Mało tego, możesz też zamontować tego typu zbiornik na przejeździe – wtedy jednak zaopatrz się w odpowiedni zestaw pod ruch samochodowy.