Pompy

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 5 760,00 zł

Dostępność

Dostępność

Pompy to urządzenia mające szeroki zakres zastosowania. Mogą służyć do pompowania wody, ścieków, olejów, paliw i innych cieczy, a także do regulacji ciśnienia w instalacji wodnej. Działanie pompy polega na wytworzeniu różnicy ciśnień pomiędzy wlotem a wylotem pompy, co umożliwia transport cieczy. Sprawdź, jakie oferujemy rodzaje pomp i skorzystaj z naszej oferty.

Aktywne filtry

Pompy do wody

Pozwalają na transportowanie wody z jednego miejsca do drugiego. Mogą służyć do pompowania deszczówki lub czystej wody na potrzeby gospodarstwa domowego. Przydają się do odsysania wody z zalanych pomieszczeń lub pompowania brudnej wody i ścieków. Każda pompa ma podobną zasadę działania, ale różnią się przeznaczeniem i parametrami. Do wyboru są pompy zatapialne, głębinowe, obiegowe, pompy do toalet lub zestawy hydroforowe. Pompy do wody znajdą zastosowanie w gospodarstwach domowych, rolnych, na działkach rekreacyjnych, w przemyśle i w wielu innych miejscach.

Pompy do oleju / ON/ benzyny

Urządzenia te umożliwiają szybkie przetłoczenie cieczy z kanistrów, beczek i innych pojemników. Mogą przepompowywać olej roślinny, silnikowy, hydrauliczny lub przekładniowy, a także olej napędowy i benzynę. Są przystosowane do tłoczenia cieczy o różnej lepkości i temperaturze. Wybierając pompę, należy przede wszystkim określić, do jakiego rodzaju cieczy ma być przeznaczona, a także sprawdzić maksymalną wydajność urządzenia. Pompy przydadzą się w gospodarstwach domowych, transporcie, przemyśle lub rolnictwie.

Pompy do AdBlue

AdBlue jest roztworem mocznika i demineralizowanej wody. Jest używany w silnikach napędzanych Dieslem, aby zneutralizować emitowanie zanieczyszczeń. Pompa umożliwia dostarczanie roztworu do silnika pojazdu oraz regulowanie jego ilości. Dostępne są pompy membranowe lub zatapialne. Pompy do AdBlue stosowane są w przemyśle transportowym, budownictwie lub rolnictwie. Służą do przepompowywania AdBlue z beczek, zbiorników dwupłaszczowych lub innych pojemników do pojazdów i maszyn rolniczych.