DYSTRYBUTORY NA MAUSER

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 049,00 zł - 3 049,00 zł

Dostępność

Dostępność

Posiadasz zbiornik na AdBlue typu Mauser? W ofercie firmy Tolen dostępne są dystrybutory do AdBlue z możliwością zamontowania na tego rodzaju zbiornikach. Każdy dystrybutor do Mausera charakteryzuje się trwałością i niezawodnością, dlatego są one idealne do pracy w najtrudniejszych warunkach przemysłowych. Specjalne filtry do Mausera skutecznie eliminują wszelkie zanieczyszczenia i zapewniają wysoką jakość płynu. Sprawdź naszą ofertę i zamów odpowiedni model.

Aktywne filtry

Dystrybutor do Mausera – jaki wybrać?

Urządzenia różnią się sposobem zasilania. Dostępne są wersje 12 V z możliwością podłączenia do akumulatora oraz opcje 230 V podłączane do gniazdka. Droższe wersje mają pistolet automatyczny, który będzie wygodniejszy przy tankowaniu. Dodatkowo dystrybutor do Mausera może zawierać cyfrowy licznik pozwalający monitorować ilość tankowanego płynu. Oprócz powyższych parametrów przy wyborze należy zwrócić uwagę na wydajność pompy wchodzącej w skład dystrybutora. Im większa wydajność, tym szybciej uda się przepompować odpowiednią ilość płynu. Dystrybutory wykonane są z trwałych materiałów, które gwarantują wieloletnią i bezawaryjną pracę.

Zastosowanie dystrybutora do Mausera

Dystrybutor do Mausera to niezawodne urządzenie znacznie ułatwiające i ulepszające proces dystrybucji płynu AdBlue. Przeznaczony jest do montażu na zbiornikach typu Mauser i umożliwia precyzyjne i kontrolowane dozowanie płynu, co jest szczególnie ważne w przypadku tankowania pojazdów ciężarowych i maszyn rolniczych. Obsługa dystrybutora do Mausera jest prosta i intuicyjna, a jego kompaktowe rozmiary umożliwiają łatwą instalację i użytkowanie.

Budowa dystrybutora na AdBlue typu Mauser

Serce dystrybutora stanowi pompa do Mausera – jest to komponent niezwykle odporny na działanie płynu AdBlue i pozwalający na precyzyjne tankowanie. W skład dystrybutora wchodzi również zawór zwrotny z filtrem. Zawór i filtr do Mausera pełnią funkcję ochronną, zabezpieczając układ przed ewentualnymi zanieczyszczeniami. W skład urządzenia wchodzi też pistolet automatyczny lub manualny, wąż ssawny, przewód dystrybucyjny i blacha montażowa. Dystrybutor jest odporny na działanie niskich temperatur, dzięki czemu doskonale radzi sobie w każdych warunkach pracy. Wszystkie te elementy tworzą niezawodny system, który sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych zbiornikach.