Pompy do AD blue

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 048,00 zł - 1 399,00 zł

Dostępność

Dostępność

Pompy to wszechstronne urządzenia, które znajdują zastosowanie w gospodarstwach domowych, rolnych, w fabrykach czy w oczyszczalniach ścieków. Mogą być używane wszędzie tam, gdzie konieczne jest szybkie przepompowanie cieczy z jednego miejsca do drugiego. W zależności od rodzaju pompy mogą służyć do przetłaczania czystej lub brudnej wody, ścieków, olejów, paliw i innych cieczy. Jednym z typów tych urządzeń są pompy do adblue. Znajdziesz je w naszej ofercie – zapraszamy!

Aktywne filtry

Pompy do AdBlue – jak działają?

AdBlue jest specjalnym płynem składającym się z mocznika i wody demineralizowanej. Służy do neutralizowania emisji szkodliwych substancji przez samochody z silnikiem wysokoprężnym. Pompy do adblue w połączeniu z pistoletem do adblue umożliwiają skuteczne i bezpieczne pompowanie płynu AdBlue do układu wydechowego pojazdu. Aby przetłoczyć płyn, w pompie wytwarzane jest ciśnienie, które pozwala na swobodny przepływ cieczy do zbiornika pojazdu. To, ile litrów cieczy w ciągu minuty jest w stanie przetłoczyć adblue pompa, zależne jest od maksymalnej wydajności urządzenia.

Pompa do AdBlue – czym kierować się przy wyborze?

Adblue pompa może być ręczna, zatapialna lub membranowa. Przy wyborze urządzenia warto zwrócić uwagę na jego maksymalną wydajność oraz wymagania dotyczące mocy i ciśnienia. Im większa moc, tym dłużej urządzenie może pracować bez przegrzewania się. Pompy mogą różnić się również wymiarami i wielkością przyłącza, które dopasowuje się do wielkości węża. Do wyboru są różne rodzaje zasilania urządzeń. W ofercie firmy Tolen dostępne są: pompa do adblue 230v i pompa do adblue 12v. Pompy wykonane są z solidnych materiałów odpornych na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Taka konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo i długie, bezawaryjne działanie. Urządzenia mogą znaleźć zastosowanie w przemyśle transportowym, rolnictwie i budownictwie.