Przydomowe oczyszczalnie ścieków - Sandomierz

Nowoczesne, łatwe w obsłudze, a ponadto przyjazne środowisku urządzenia do usuwania nieczystości z domów jedno- i wielorodzinnych? Takie połączenie znajdziesz, w oferowanych przez nas, przydomowych oczyszczalniach ścieków. Dopasowane do warunków panujących na konkretnej posesji, oczekiwań i potrzeb użytkowników oraz możliwości finansowych inwestora urządzenia, które są dostępne w wielu modelach do wyboru. Od 15 lat zajmujemy się sprzedażą i montażem takich systemów. Działamy na terenie całej Polski, a przydomowe oczyszczalnie ścieków Sandomierz to jeden z wielu obszarów naszych działań. Jeśli mieszkasz w tej lub pobliskiej miejscowości, nie masz dostępu do zbiorowej kanalizacji lub nie chcesz z niej korzystać, sprawdź naszą ofertę. Przeczytaj, dlaczego warto zdecydować się właśnie na usługi firmy Tolen.

Lubelskie

Podkarpackie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Sandomierz - dlaczego warto się na nie zdecydować?

  • Komfort użytkowania.

Miejska oczyszczalnia Sandomierz nie obsługuje działki, na której zbudowany jest Twój dom? Jeśli nie chcesz montować mało wygodnego w obsłudze szamba, zdecyduj się na instalację przydomowej oczyszczalni. Taki system to ograniczone do minimum opróżnianie zbiornika i rzadkie prace konserwacyjne.

  • Ekologiczny charakter.

Oferowane przez nas przydomowe oczyszczalnie ścieków Sandomierz to urządzenia w pełni przyjazne środowisku. Przed dopuszczeniem do sprzedaży poddawane są testom szczelności – dzięki temu mamy pewność, że zbiorniki nie przeciekają, a ścieki nie wnikają do gleby czy rzek.

  • Niskie koszty eksploatacji.

Kalkulacja jest prosta – rzadkie korzystanie z usług asenizacyjnych to minimalne koszty związane z używaniem oczyszczalni.

Oczyszczalnia ścieków Sandomierz - oferta sklepu internetowego Tolen.pl

  • Różnorodność produktów.

Oczyszczalnia ścieków Sandomierz to mnogość modeli, na które możesz się zdecydować. Do Twojej dyspozycji są warianty ekologiczne, biologiczne, biohybrydowe, o różnych pojemnościach, wersje z jedną, dwoma lub wieloma komorami.

  • Pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że instalacja przydomowej oczyszczalni ścieków to długoletnia inwestycja, dlatego oferujemy Ci wsparcie w otrzymaniu dotacji na jej zakup oraz montaż.

  • Dowóz i montaż.

Dostarczymy kupioną przez Ciebie oczyszczalnię przydomową na teren Twojej posesji. To nie wszystko – możemy ją również zamontować. Nasi pracownicy zainstalują ją w ciągu jednego dnia!

Kontakt - Sandomierz

Zadzwoń do naszych specjalistów:
535 466 666