SZAMBO BIOLOGICZNE

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 8 949,00 zł - 31 119,00 zł

Dostępność

Dostępność

Gdy zależy Państwu na rozwiązaniu problemu oczyszczania ścieków w sposób bezpieczny i ekologiczny, to rozwiązaniem będzie szambo biologiczne. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii instalacja jest nieskomplikowana, a oczyszczalnia gotowa do pracy prawie od chwili montażu. Nasze produkty objęte są wieloletnią gwarancją, co sprawia, że każde szambo biologiczne to instalacja stworzona z myślą o niezawodnej pracy przez całe lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktywne filtry

Szambo biologiczne zasada działania

W przypadku wyboru: szambo biologiczne a szambo warto postawić na nowoczesne rozwiązania. Kiedy nie można podłączyć gospodarstwa domowego do sieci kanalizacyjnej, szambo tradycyjne nie jest jedynym rozwiązaniem. Szambo jest miejscem, w którym są gromadzone nieczystości, a po odpowiednim czasie są one wypompowywane i zawożone do oczyszczalni ścieków. Jest to uciążliwe i czasochłonne dla właścicieli domów. Szambo biologiczne natomiast pozwala na oczyszczenie wody i utylizację ścieków zgodnie z naturą i z wykorzystaniem procesów występujących w przyrodzie. Jest ono bezobsługowe, a zatem ich właściciele mogą zapomnieć o wywożeniu nieczystości. Stojąc zatem przed alternatywą: oczyszczalnie biologiczne a szambo to pierwsze rozwiązanie to wygoda i nowoczesność.

Szambo biologiczne cena

Zastanawiając się nad zakupem szamba biologicznego, klienci wpisują w wyszukiwarkę frazę „szambo biologiczne cena”, gdyż chcą znaleźć produkt atrakcyjny cenowo oraz niezawodny. W naszej ofercie odnajdą Państwo szambo biologiczne przeznaczone zarówno dla małych, jak i dla dużych gospodarstw domowych. Pojemność szamba zależy od ilości osób zamieszkujących dom. Szambo biologiczne ma pojemność od 2500 do 4000 litrów. Cena uzależniona jest od wielkości instalacji i pojemności zbiornika. Zbiorniki wykonane są z wysokogatunkowych materiałów odpornych na uszkodzenia i niekorzystne warunki atmosferyczne. Szambo biologiczne jest całkowicie bezzapachowe. Jednocześnie jego praca jest bardzo cicha pomimo zainstalowanych wewnątrz urządzeń elektrycznych.

Szambo biologiczne – montaż

Na każdym etapie towarzyszą klientom nasi doradcy. Kupujący nie muszą już poszukiwać w Internecie fraz na przykład „szambo biologiczne zasada działania” lub „osadniki gnilne”. Profesjonalni sprzedawcy i monterzy wyjaśnią sposób funkcjonowania instalacji oraz pomocą w wyborze odpowiedniego modelu. Możliwy jest dojazd do klienta na terenie całej Polski, aby szambo biologiczne zostało profesjonalnie zamontowane.