Kompleksowe rozwiązanie dla agroturystyki. Oczyszczalnia dla agroturystyki. Zbiornik, montaż, serwis.

Prowadzisz gospodarstwo agroturystyczne i poszukujesz sprawnego, ekologicznego systemu oczyszczania ścieków, który będzie w stanie spełnić zapotrzebowanie generowane przez Ciebie i Twoich klientów? Jesteś w dobrym miejscu! Firma Tolen oferuje nowoczesne oczyszczalnie dla agroturystyki, które powstają z użyciem elementów specjalnie dostosowanych do wymagań stawianych przez tego typu gospodarstwa. Przekłada się to wysoką wydajność działania oraz pełną bezawaryjność.

Dlaczego warto postawić na oczyszczalnię dla agroturystyki?

Proponowane przez nas rozwiązania sprawdzają się znacznie lepiej niż standardowe szamba. To systemy w pełni ekologiczne, które na dodatek są bardzo proste w obsłudze. Nie wymagają prowadzenia żadnych uciążliwych działań – nie generują również nieprzyjemnego zapachu, ani innych problemów. Co ważne, ścieki zostają skutecznie oczyszczone, a odzyskiwana z nich woda ma drugą klasę czystości. Dzięki temu może bez przeszkód zostać użyta w systemie nawadniania (np. trawników). Współpraca z Tolen zapewnia więc dostęp do nowoczesnego systemu, który pozwala uzyskać poważne oszczędności (nie tylko wody).

oczyszczalnia dla agroturystyki

Oczyszczalnia dla agroturystyki jest ponadto w pełni bezpieczna dla środowiska naturalnego. Proponujemy urządzenia, które sprawdzają się w każdych warunkach. Bez względu na generowane obciążenia i konkretne zapotrzebowanie. Zapewniamy pomoc w zakupie i montażu biologicznych oczyszczalni przepływowych, ze złożem obrotowym oraz wielu innych.

Współpraca z Tolen się opłaca!

Naszą firmę tworzą doświadczeni fachowcy, którzy mieli okazję brać udział w wielu bardzo zróżnicowanych projektach. Sprawia to, że doskonale wiedzą, czego potrzebuje Twoja agroturystyka. Oczyszczalnia zawsze przygotowywana jest w oparciu o dokładną analizę specyfiki wszystkich budynków, jak również przewidywanego zapotrzebowania. Tego typu informacje pozwalają nam wskazać elementy, które okażą się najlepszym możliwym wyborem.
To jednak nie koniec. Firma Tolen zapewnia bowiem realizację usług o charakterze kompleksowym. Związane są one nie tylko z obsługą zakupu konkretnych zbiorników, akcesoriów oraz innych produktów wchodzących w skład systemu. Gwarantujemy także:

  • dowóz wszystkich zamówionych zbiorników i urządzeń,
  • profesjonalny montaż, realizowany z użyciem nowoczesnej koparki (dzięki temu trwa bardzo krótko),
  • fachowe doradztwo z zakresu doboru sprzętów oraz ich wykorzystania (chętnie odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania).

Działamy na terenie całej Polski, dlatego nie ma znaczenia, w jakim dokładnie miejscu prowadzisz działalność agroturystyczną. Zawsze jesteśmy gotowi do współpracy. Analizujemy najistotniejsze informacje, wskazujemy konkretne elementy potrzebne do uruchomienia oczyszczalni, a następnie zajmujemy się ich dowozem oraz montażem. Wszystko to w sposób szybki, sprawny i z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Mieliśmy okazję realizować mnóstwo inwestycji, dlatego mamy nadzieję, że kolejna będzie dotyczyła Twoje gospodarstwa. Zachęcamy do współpracy!

Sprawdź także naszą pełną ofertę: