Przydomowe oczyszczalnie ścieków Zwoleń

Stanowią nowoczesną alternatywę dla tradycyjnego szamba, są w zasadzie bezobsługowe na co dzień i bezawaryjne. Ścieki poddane działaniu takich oczyszczalni zostają pozbawione toksycznych substancji, mogą z powrotem trafić do środowiska naturalnego. Przydomowe oczyszczalnie ścieków cechują się bardzo niskimi kosztami eksploatacji, a przy tym są wygodne i całkowicie bezpieczne. Nic więc dziwnego, że coraz częściej wypierają inne rozwiązania. Firma Tolen oferuje kilkadziesiąt modeli takich urządzeń. Ma w swojej ofercie oczyszczalnie ekologiczne, biologiczne i biohybdydowe. Zwoleń i okolice także mogę skorzystać z profesjonalnego doradztwa, bogatej oferty i szybkiego montażu.

Łódzkie

Lubelskie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Zwoleń - czym się różnią?

Poszczególne typy oczyszczalni różnią się technologią, innymi słowy, sposobem oczyszczania ścieków. Oczyszczalnia biologiczna przy użyciu nowoczesnych technologii kompleksowo „zajmuje się” oczyszczaniem ścieków w jednym miejscu. Dzięki temu zostają one oczyszczone aż w 97%, co sprawia, że choć co prawda nie nadają się do wykorzystania w celach spożywczych, bez problemu sprawdzą się do podlewania roślin W ekologicznej natomiast proces zachodzi w dwóch miejscach (osadniku i drenażu rozsączającym). Potrzebne są też pewne kultury bakterii, a pozyskana woda nie jest aż tak czysta, jak w przypadku oczyszczalni biologicznej. Wymaga ona sporo miejsca. Biohybrydowa łączy w sobie obie technologie, jest najmniej wymagająca pod względem terenu, ilości miejsca i zaangażowania w obsługę.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Zwoleń - jak wybrać?

Aby wybrać najlepszą, warto wcześniej sprecyzować swoje potrzeby i oczekiwania. Nie musisz jednak określać ich sam! Nasi specjaliści zadadzą Ci kilka prostych pytań, np. ile osób będzie korzystać? Ile masz miejsca? Jakim budżetem dysponujesz? Na jakich terenach znajduje się posesja? W oparciu o odpowiedzi, jakich udzielisz, doradzą najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Ale to nie koniec. Zajmą się także transportem, montażem i uruchomieniem urządzenia na Twojej działce. I uwiną się z tym wszystkim w jeden dzień.

Kontakt - Oczyszczalnie ścieków Zwoleń

Zadzwoń do naszych specjalistów:
535 466 666