Oczyszczalnie 2500L

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 3 099,00 zł - 13 399,00 zł

Dostępność

Dostępność

Jeśli poszukują Państwo instalacji, która będzie w sposób niezawodny oraz bezpieczny oczyszczała nieczystości z gospodarstwa domowego to oczyszczalnie 2500 L będą doskonałym wyborem. Są one idealnym rozwiązaniem dla domów, które nie posiadają połączenia z siecią kanalizacyjną. Minęły już czasy, gdy w takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem było przydomowe szambo. Oczyszczalnie 2500 L, dzięki dużej pojemności zbiornika, są w stanie obsłużyć nawet większe gospodarstwo domowe.

Aktywne filtry

Oczyszczalnie 2500 L – rodzaje

W naszej ofercie mamy różne modele oczyszczalni o pojemności 2500 L. Odnajdziecie Państwo oczyszczalnie 2500 L takie jak: oczyszczalnie drenażowe oraz oczyszczalnie czterotunelowe i sześciotunelowe. Niezwykle innowacyjne są oczyszczalnie 2500 L dla aglomeracji. Jest to przydomowa oczyszczalnia ścieków, która jako jedyna może być montowana na terenie miasta. Brak podłączenia do miejskiej sieci kanalizacyjnej nie musi być zatem sytuacją bez wyjścia. Wszystkie oczyszczalnie 2500 L to nowoczesne instalacje wykorzystujące możliwości, jakie daje współczesna technika z jednoczesną troską o środowisko naturalne. Oczyszczalnie 2500 L – podobnie jak te o mniejszej pojemności na przykład oczyszczalnie 2000 L – oczyszczają ścieki w niezwykle dokładny sposób.

Oczyszczalnie 2500 L – nowa jakość dla Twojego domu

Wszystkie oczyszczalnie 2500 L zostały zaprojektowane z myślą o komforcie ich użytkowników. Należy zatem zapomnieć już o nieprzyjemnym zapachu oraz konieczności częstego czyszczenia zbiornika na ścieki. Oczyszczalnie 2500 L są wykonane z bardzo trwałych materiałów, które są odporne na promienie słoneczne oraz uwarunkowania atmosferyczne. Poszczególne elementy oczyszczalni nie pękają i służą przez długie lata. Długa gwarancja na szczelność, jaką są objęte oczyszczalnie 2500 L, świadczy o jakości wykonania przydomowej oczyszczalni. Oczyszczalnie 2500 L mogą być montowane w każdych warunkach gruntowo-wodnych. Oferujemy Państwu profesjonalny montaż na terenie całego kraju. Wystarczy wcześniejsze umówienie się z naszymi fachowcami.