Oczyszczalnie MARSEPLAST

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 749,00 zł - 4 999,00 zł

Dostępność

Dostępność

Jeśli myślą Państwo o gromadzeniu oraz oczyszczaniu nieczystości z własnego domu to Marseplast oczyszczalnie są doskonałym wyborem. Już dawno minęły czasy, gdy jedynym rozwiązaniem dla domu bez podłączenia do sieci kanalizacyjnej było tradycyjne szambo. Konieczność jego opróżniania była ciążącym obowiązkiem. Marseplast to jeden z wiodących na rynku producentów przydomowych oczyszczalni i niezbędnych elementów do nich. Oczyszczalnia Marseplast to wybór jakości i niezawodności dla Twojego domu.

Aktywne filtry

Marseplast – trwałość i precyzja wykonania

Każda oczyszczalnia Marseplast została zaprojektowana i wykonana z myślą o komforcie przyszłych jej użytkowników. To od liczby mieszkańców danego domu zależy, która oczyszczalnia będzie najodpowiedniejsza. Odnaleźć mogą Państwo instalacje między innymi o pojemności 2000 i 2500 litrów. Marseplast oczyszczalnie zbudowane są trwałych materiałów, które są odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz promienie słoneczne. Istnieje możliwość przykrycia zbiornika gruntem. Marseplast oczyszczalnie są objęte długoletnią gwarancją na szczelność. Zestawy drenażowe – w które wyposażone są oczyszczalnie Marseplast – zbudowane są z wytrzymałych rur PCV, które nie kruszą się i nie pękają Końcowe elementy drenażu i wywiewki zostały wykonane w kolorze zielonym, aby komponować się z przydomowym ogrodem.

Osadniki gnilne Marselplast – jakość wykonania

Możliwy jest również zakup nowoczesnego osadnika gnilnego Marseplast. Jest to idealne rozwiązanie dla szamba ekologicznego i przydomowej oczyszczalni. Osadnik gnilny Marseplast sprawdza się także jako zbiornik na deszczówkę. Niezwykle ważnym elementem każdej przydomowej oczyszczalni nieczystości jest osadnik gnilny, w którym ścieki są gromadzone i oczyszczane. Każda oczyszczalnia Marseplast wyposażona jest w osadnik gnilny wykonany z niezwykle trwałego materiału odpornego na ściskanie. Swoją wytrzymałość zawdzięcza specjalnej konstrukcji oraz gęstemu ożebrowaniu. Możliwy jest samodzielny montaż zbiornika Marseplast bez utraty gwarancji. Pojemność osadnika uwarunkowana jest liczbą osób zamieszkujących dany dom.

Oczyszczalnia Marselplast – bezpieczny zakup i profesjonalny montaż

Nasz sklep posiada atrakcyjną ofertę oczyszczalni, osadników gnilnych oraz między innymi systemów ogrodowych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Nasi specjaliści towarzyszą klientom na każdym etapie zakupów: od wyboru instalacji, poprzez kupno aż do montażu. Pozwala to uniknąć złego wyboru oczyszczalni lub błędów w użytkowaniu. Marseplast oczyszczalnie montowane są na terenie całej Polski. Wystarczy wcześniejsze umówienie się z naszymi specjalistami. Większość oczyszczalni firmy Marseplast można montować w każdych warunkach gruntowo-wodnych. Oczyszczalnia Marseplast gotowa jest do pracy już w kilka chwil po zakończeniu montażu. Warto wybrać zatem rozwiązania trwałe i w pełni bezpieczne dla środowiska.