Zbiorniki ogrodowe 3000L

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 899,00 zł - 6 499,00 zł

Dostępność

Dostępność

Masz własny ogród? Jeśli tak, doskonale wiesz, ile wody potrzeba do jego pielęgnacji. Podlewanie roślin kranówką nie jest ani ekologiczne, ani tanie. Mało tego – nie służy również kondycji Twojej przydomowej flory. O wiele lepszym rozwiązaniem jest używanie deszczówki, która pozytywnie wpływa nie tylko na stan roślin, ale również pozwala zredukować Twoje rachunki. Mało tego – taką wodę możesz wykorzystać również na wiele innych sposobów! Aby ją magazynować, zaopatrz się w specjalnie przeznaczone do tego pojemniki. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego, a w szczególności zbiorniki ogrodowe 3000 l – pojemne, wytrzymałe i proste w instalacji. Przeczytaj, dlaczego jeszcze warto się na nie zdecydować.

Aktywne filtry

Zbiorniki ogrodowe 3000 l – co je wyróżnia?

Zbiorniki 3000 l są dostępne w naszym sklepie internetowym w kilku wersjach do wyboru – możesz zdecydować się na wariant podstawowy lub kupić rozbudowany zestaw z dołączoną do niego pompą oraz innymi przydatnymi elementami: zewnętrznym punktem poboru wody, nadbudową z uszczelką czy deklem z zaworem – mają kilka wspólnych mianowników. Oprócz oczywistego, jakim jest pojemność, każdy z proponowanych przez nas modeli został wykonany z polietylenu. Materiał ten jest odporny na trudne warunki pogodowe, szkodliwe działanie substancji chemicznych oraz uszkodzenia. Oprócz tego wszystkie zbiorniki 3000 l mają charakterystyczną, ożebrowaną konstrukcję, które zabezpiecza system przed odkształceniami, a ponadto pozwala na umieszczenie pojemnika na głębokości 1,5 m poniżej poziomu terenu. Na koniec jeszcze jedna, niezwykle istotna, informacja – po zainstalowaniu jednego z oferowanych przez nas systemów ogrodowych, możesz zaoszczędzić do około 50% wody pitnej, którą zużywasz w Twoim gospodarstwie domowym.

Zbiorniki 3000 l dostępne w sklepie internetowym Tolen.pl i ich największe zalety

  • Są dostępne w kilku wariantach do wyboru.

Na stronie sklpeu internetowego Tolen.pl w kategorii zbiorniki 3000 l znajdziesz kilka modeli systemów do magazynowania wody deszczowej do wyboru. Jeśli masz własną pompę,wybierz wariant bez niej. Natomiast, kiedy szukasz kompleksowego rozwiązania, zdecyduj się na jeden z naszych rozbudowanych zestawów, w których oprócz pompy znajdują się przydatna nadbudowa, dekiel czy kosz filtracyjny.

  • Odznaczają się dużą odpornością na uszkodzenia.

Sprawdzone materiały i przemyślana konstrukcja – połączenie, dzięki któremu nasze produkty są wyjątkowe trwałe, a Ty możesz korzystać z nich przez lata.

  • Można je montować nawet na wymagającym terenie.

W tej kategorii znajdziesz systemy, które nadają się do montażu nawet tam, gdzie poziom wód gruntowych jest wysoki oraz na terenie przejezdnym – wystarczy, że zastosujesz specjalny zestaw pod ruch samochodowy, który kupisz w naszym sklepie internetowym.