Oczyszczalnie KINGSPAN

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 13 879,00 zł - 31 119,00 zł

Dostępność

Dostępność

Jeśli poszukujecie Państwo nowoczesnej oraz bezpiecznej utylizacji ścieków oczyszczalnie Kingspan będą doskonałym wyborem. Są to instalacje, którym zaufało już wielu zadowolonych klientów. Ścieki w domach bez podłączenia do sieci kanalizacyjnej nie muszą być odprowadzane do szamba, a mieszkańcy nie muszą już znosić przykrego zapachu. Oczyszczalnie Kingspan to rozwiązanie problemu oczyszczania nieczystości w profesjonalny i dyskretny sposób. W ofercie dostępne są różne rodzaje oczyszczalni.

Aktywne filtry

Oczyszczalnie Kingspan – innowacyjne złoża obrotowe

Projektując oczyszczalnie Kingspan specjaliści postawili na działanie zgodne z naturą. Przydomowe oczyszczalnie Kingspan wykorzystują innowacyjną technologię złóż obrotowych z kubkami przelewowymi. Oczyszczanie na złożach obrotowych składa się z czterech etapów. Pierwszy etap to gromadzenie surowego ścieku w osadniku wstępnym. W nim cięższe nieczystości opadają na dno, a wstępnie oczyszczone nieczystości przepływają do strefy ze złożem obrotowym. Tam mikroorganizmy tlenowe pobierają ze ścieków substancje organiczne. Potem kubeczki przelewają ścieki do drugiej strefy złóż obrotowych. Wreszcie, błona biologiczna dzięki grawitacji trafia z powierzchni złoża do osadnika wtórnego. Oczyszczanie biologiczne kończy się odprowadzeniem oczyszczonego ścieku poza oczyszczalnie.

Oczyszczalnie Kingspan – system tunelowy

W ofercie dostępne są również oczyszczalnie tunelowe. Dzięki zastosowaniu tej technologii oczyszczalnie Kingspan są jednymi z najbardziej wydajnych instalacji dla domu. Nie bez znaczenia jest również poziom oczyszczania nieczystości sięgający aż 98%. Praca oczyszczalni jest całkowicie zautomatyzowana, dzięki czemu jej użytkownicy mogą zapomnieć o konieczności ciągłego doglądania oczyszczalni lub jej czyszczenia. Oczyszczalnie Kingspan charakteryzują się cichą pracą oraz w znacznym stopniu niwelują problem nieprzyjemnego zapachu. Niezwykle ważna jest też trwałość oczyszczalni przydomowych. Oczyszczalnie Kingspan zostały wykonane z materiałów trwałych, takich jak na przykład polietylen, dzięki czemu zbiornik odporny jest na pęknięcia, promienie słoneczne i zmienne warunki atmosferyczne.

Wybór i montaż

Nasi specjaliści towarzyszą klientom na każdym etapie wyboru, kupna oraz montażu oczyszczalni przydomowej. Oczyszczalnie Kingspan to wybór jakości i bezpieczeństwa, jednak zakup konkretnego modelu uzależniony jest między innymi od tego, ile osób zamieszkuje dany dom oraz od warunków gruntowo-wodnych. Niektóre z modeli oczyszczalni można zamontować samodzielnie bez utraty gwarancji, jednakże oferujemy również montaż na terenie całego kraju. Wystarczy wcześniejsze umówienie się z naszymi specjalistami. Produkty oferowane w naszym sklepie – osadniki gnilne, zbiorniki na deszczówkę czy przepompownie przydomowe – to rozwiązania spełniające najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Jeśli zależy Państwu na dokładnym i ekologicznym oczyszczeniu nieczystości warto wybrać oczyszczalnie Kingspan.