Oczyszczalnie dla stacji benzynowych - kompleksowa usługa: materiały, montaż, serwis.

Przygotowaliśmy bardzo szeroką, zróżnicowaną ofertę produktową, dzięki której jesteśmy w stanie spełnić zapotrzebowanie dowolnej stacji benzynowej. Za każdym razem dobieramy urządzenia pod względem kluczowych kryteriów oraz specyfiki zarówno miejsca, jak i produkowanych ścieków. Wszystko to przekłada się na gwarancję skuteczności.

Kto może skorzystać z naszej oferty? Każda firma! Działamy na terenie całej Polski, dostarczając i montując systemy oczyszczania. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Tolen, a także do nawiązania współpracy. Z wielką chęcią zadbamy o skuteczną realizację Twojej inwestycji.

Jak dobieramy oczyszczalnie dla stacji benzynowych?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż w tej branży trudno wskazać systemy uniwersalne, które bez większych problemów sprawdzą się wszędzie. Niezwykle ważna jest dokładna analiza kwestii mających wpływ na przydatność oczyszczalni. Z tego powodu, jeszcze przed zaproponowaniem konkretnych rozwiązań, sprawdzamy między innymi:

  • wielkość stacji benzynowej – pozwala to ocenić codzienną produkcję ścieków,
  • ilość wolnego miejsca – żeby lepiej dobrać sposób montażu systemu,
  • liczbę dystrybutorów, a także wielkość parkingu – dzięki temu możemy określić, jak dużym obciążeniom będzie poddawana stacja benzynowa. Oczyszczalnia powinna bowiem spełniać zapotrzebowanie w każdej sytuacji.

Do ważnych czynników, wpływających na dobór poszczególnych elementów, należy zaliczyć ponadto ewentualne usługi dodatkowe (np. gastronomiczne). Wszystko to jest przez nas dokładnie analizowane, tak aby zaproponować urządzenia gwarantujące wysoką skuteczność działania. Bez względu na obłożenie.

Jaka oczyszczalnia dla stacji benzynowej?

Po sprawdzeniu najważniejszych kwestii jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksową realizację całej inwestycji – od doboru sprzętów i elementów dodatkowych, po ich dowóz oraz montaż. Wszystko to w sposób sprawny, szybki i bez niepotrzebnych opóźnień.

Pozwala nam na to nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale też szeroka oferta. Firma Tolen ma do zaproponowania ekologiczne i biologiczne oczyszczalnie ścieków, występujące w różnych wersjach: drenażowych, tunelowych, przepływowych czy też ze złożem obrotowym.

Co jednak najważniejsze, zawsze bierzemy pod uwagę to, czy wyróżnia się dana stacja benzynowa. Oczyszczalnia jest dzięki temu odporna na spore wahania ilości produkowanych ścieków. Zarówno w okresie turystycznym, jak i w pozostałych miesiącach w roku. Wykwalifikowani eksperci dobierają urządzenia, które gwarantują także pełną bezawaryjność działania oraz dodatkowe funkcje obsługi (związane na przykład z kontrolą przepływu).

Jakby tego było mało, firma Tolen proponuje montaż oczyszczalni ścieków na terenie całej Polski. Możesz umówić się z nami na najbardziej pasujący Ci termin, a następnie oczekiwać dostarczenia wszystkich potrzebnych elementów. Montaż oczyszczalni przeprowadzamy z użyciem nowoczesnej koparki, która jest w stanie poradzić sobie na każdym terenie. Szukasz oczyszczalni dla swojej stacji benzynowej? Zgłoś się do nas!

Sprawdź także naszą pełną ofertę: