Zbiorniki ogrodowe 3500L

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 3 649,00 zł - 4 749,00 zł

Dostępność

Dostępność

Oszczędność, ekologia i funkcjonalność w jednym – połączenie tych wszystkich atrybutów znajdziesz w proponowanych przez nas w tej kategorii produktach. Zbiorniki ogrodowe 3500 l, bo o nich mowa, pozwolą Ci magazynować deszczówkę – zasób, szczególnie cenny zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Pozyskaną w ten sposób wodę, możesz wykorzystywać nie tylko do podlewania kwiatów w ogrodzie, ale również na wiele innych sposobów. Przeczytaj, dlaczego jeszcze warto zdecydować się na oferowane w naszym sklepie internetowym zbiorniki ogrodowe 3500 l, a potem wybierz model, który najlepiej sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym.

Aktywne filtry

Zbiorniki ogrodowe 3500 l – co je wyróżnia?

Praktyczne zbiorniki ogrodowe 3500 l, które znajdziesz w sklepie internetowym Tolen.pl, dostępne są w kilku wersjach do wyboru. Jeśli chcesz zastosować własną pompę, proponujemy Ci najprostszy wariant, do którego nie dołączamy tego elementu. Natomiast dla klientów potrzebujących kompleksowego rozwiązania, przygotowaliśmy rozbudowany zestaw zawierający nie tylko pompę, ale również inne przydatne akcesoria: komplet kształtek i węży, kosz filtracyjny, nadbudowę, dekiel czy tanker. Niezależnie od tego, która opcja bardziej Ci odpowiada, wszystkie proponowane przez nas zbiorniki są bardzo odporne na uszkodzenia, nie pękają, nie odkształcają się, ani nie wybrzuszają, a to dzięki ożebrowanej konstrukcji. Kolejnym dowodem niezawodności pojemników są badania przeprowadzone przez producenta, które potwierdzają szczelność zbiorników. A ta, jak wiadomo, jest nieodzowna w przypadku systemów do magazynowania cieczy.

Zbiorniki ogrodowe 3500 l dostępne w sklepie internetowym Tolen.pl – dlaczego warto zdecydować się właśnie na nie?

  • Są trwałe.

Zastosowane, sprawdzone materiały i przemyślana konstrukcja naszych zbiorników pozwalają użytkować te systemy ogrodowe przez wiele lat.

  • Odznaczają się wysoką wytrzymałością.

Oferowane przez nas zbiorniki, również te dostępne w tej kategorii, są odporne na uszkodzenia, złe warunki atmosferyczne czy szkodliwe działanie substancji chemicznych.

  • Pozwolą Ci zaoszczędzić wodę pitną w Twoim gospodarstwie domowym.

Dzięki naszym zbiornikom zużyjesz około 50% wody pitnej mniej niż dotychczas. To naprawdę duża oszczędność!

  • Są dostępne w wersji podstawowej oraz wzbogaconej o uzupełniające akcesoria.

W tej kategorii znajdziesz zarówno zbiorniki bez pompy, jak też zestawy zawierające dodatkowe wyposażenie. Sprawdź je wszystkie i sam zdecyduj, który model najlepiej sprawdzi się w Twoim domu.