PRZEPOMPOWNIE PRZYDOMOWE

Filtruj według

Filtruj według

Cena

Cena

  • 799,00 zł - 4 599,00 zł

Dostępność

Dostępność

Prawidłowe odprowadzanie ścieków jest ważne, ponieważ zawierają one szkodliwe substancje, które mogłyby być niebezpieczne dla środowiska. Co jednak zrobić w przypadku, gdy nie ma możliwości odprowadzania nieczystości do zbiorczej sieci kanalizacyjnej? Z pomocą przychodzą przydomowe pompownie ścieków. Urządzenia są łatwe do zamontowania i proste w obsłudze, a przy tym bardzo skuteczne w odprowadzaniu nieczystości. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Aktywne filtry

Przydomowe pompownie ścieków – jak to działa?

Urządzenia te służą do przepompowywania nieczystości z budynku do kanalizacji zbiorczej. Pompownie przydomowe pozwalają na transportowanie ścieków do dalej lub wyżej umiejscowionych zbiorników. Wyłącznik pływakowy, znajdujący się w pompie umożliwia automatyczną pracę urządzenia. Przepompownie znajdą zastosowanie na działkach rekreacyjnych lub w gospodarstwach domowych i rolnych, które są położone daleko od zbiorczej sieci kanalizacyjnej. Zbiorniki są wykonane z wytrzymałych materiałów, odpornych na korozję i działanie ścieków.

Pompownie przydomowe – jak wybrać?

Dostępne są urządzenia ze zbiornikami o różnych pojemnościach. Do wyboru są gotowe zestawy przepompowni zawierające zbiornik, pompę, rurę i akcesoria potrzebne do montażu, ale można też kupić poszczególne elementy osobno. Niektóre modele wyposażone są w pompy z rozdrabniaczem, co ułatwi przetłaczanie nieczystości. Przy wyborze należy zwrócić uwagę na wydajność pompy, co zapewni szybkie przepompowywanie dużej ilości ścieków. Ważna jest również wysokość, na jaką ścieki mają być podnoszone i odległość ich transportowania. Solidna i szczelna konstrukcja przepompowni zabezpiecza przed wyciekiem nieczystości, a także zapewnia niezawodne działanie przez wiele lat.