OCZYSZCZALNIE BIOLOGICZNE PRZEPŁYWOWE


Kod: BIOAIR1

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW KINGSPAN BIOAIR 1 4 OS.

BioAir® od Kingspan to niezawodne i wydajne rozwiązanie o prostej konstrukcji. Jest ono dedykowane dla gospodarstw domowych, które nie mają dostępu do kanalizacji.

Wybierz wariant:
9 717,00 zł 7900.00zł netto
7900.00zł netto
zadzwoń i zamów
1 opinie
4.9 262 opinii
Łukasz B.
2 miesiące temu
Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Tolen. Firma solidna i profesjonalna. Na każdym poziomie od szefa, handlowca czy serwisanta czy montażystę można liczyć na rzetelna informacje czy podpowiedź. Teren montażu był ciezki i z małą ilością miejsca ale montaż udał się na 6+ nawet Panowie uważali na drzewka. Firmę wybrałem z polecenia i polecam wszystkim 👍
Maciej Bańka
3 miesiące temu
Cieszę się że wybrałem firmę Tolen. Kupiłem oczyszczalnie wraz z montażem. Sprzedawca nie wciska najdroższego produktu, chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i proponują produkt który jest odpowiedni dla danego terenu i pełnionej funkcji. Widać że Państwo pracowali na wielu markach i polecają sprzęt, który nie sprawia problemów z późniejszym użytkowaniem. Panowie montażyści również bardzo mili, chętnie służą radą a oglądanie ich pracy to czysta przyjemność, każdy wie co ma robić, dzięki czemu praca idzie szybko i profesjonalnie. Polecam :)
Rafał S
5 miesięcy temu
Firm wykonujących instalacje wodno-kanalizacyjne na rynku jest dużo. Mało jest takich jak ta z Radomia. Jako laik temat szamb, oczyszczalni jest mi obcy. Niemniej taki zakup i wykonanie robi się najczęściej raz w życiu, dlatego sumienny wykonawca jest bardzo ważny. Tutaj nie tylko szef fachowo doradzi ale i pracownicy. Co ciekawe można kompetentne informacje o rządowych programach finasowania inwestycji się dowiedzieć od nich, może nawet więcej niż w urzędach. Zaletą na pewno jest też fakt że oprócz usługi można w Tolenie kupić całe wyposażenie. Łącznie zawsze wyjdzie taniej niż kupować u jednego a drugi będzie montował. Pomijając powyższe to z życia nauczyłem się że porządną firmę poznaje się nie po tym że sprzeda coś taniej ale po tym że jak się coś wykrzaczy to weźmie odpowiedzialność na siebie i to poprawi. Bez zbędnego gadania i zbywania klienta. Tutaj jest żywy przykład tego. Nie wiem czy można to określić jako minus ale na termin wykonania robót trzeba w sezonie troszkę zaczekać. Z drugiej jednak strony jak ma być porządnie to warto. Śmiało mogę polecić.
Ewelina Sowińska
4 dni temu
Polecam bardzo! Bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy. Podczas montażu panowie napotkali kilka komplikacji związanych z trudnym terenem, ale poradzili sobie świetnie. Zdecydowanie pro-klienckie podejście na każdym etapie współpracy. Usługa wykonana sprawnie, teren posprzątany po pracy.
Justyna Drabik
3 miesiące temu
Super Szef i pracownicy doskonali. Praca ciężka.Panowie punktualni i rzetelni. Dzięki firmie Tolen zamontowana została przydomowa oczyszczalnia. Dziekuję za współpracę .
Maciej Wozniak
4 tygodnie temu
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, dostałem duża pomoc w ogarnięciu całej papierologii i procedury w związku ze swoją inwestycja. Jestem bardzo zadowolny z obsługi w biurze firmy Tolen jak i pracowników którzy montowali na działce
Roman Pianowski
2 dni temu
Bardzo polecam Firmę Tolen. Jest godna polecenia... Dokonałem zakupu zbiornika na deszczówkę 3000L. Jestem bardzo zadowolony z fachowej obsługi i szybkiej realizacji zamówienia z dostawą.. Bardzo polecam..
Agnieszka Kwasniewska
6 miesięcy temu
Serdecznie dziękuję firmie Tolen a w szczególności pracownikom za trud i ciężką pracę przy podłączeniu przydomowej oczyszczalni ścieków. Praca przebiegła szybko i sprawnie mimo ciężkich warunków pracy na tak małym podwórku i braku dojazdu. Jestem zadowolona w 100%i na pewno będę polecać wasza firmę. Pozdrawiam Kwaśniewska Agnieszka
9 717,00 zł 7900.00zł netto
7900.00zł netto
Wybierz wariant:

Wydajność:

0,6 m3/d

Wymiary:

Wysokość: 1878 mm

|

Szerokość: 1320 mm

|

Długość: 2015 mm

Pojemność :

2000 L

BioAir od Kingspan to niezawodne i wydajne rozwiązanie o prostej konstrukcji. Jest ono dedykowane dla gospodarstw domowych, które nie mają dostępu do kanalizacji.

27515.jpg

Kingspan BioAir 1 jest przeznaczony dla obiektów mieszkalnych, zamieszkałych przez maksymalnie 4 osoby. Oczyszczalnia została zaprojektowana z myślą o efektywnym oczyszczaniu ścieków surowych do wyjątkowo wysokiego standardu jakościowego. Osiąga ona redukcję BZT5 na poziomie aż 97,5%.

Konstrukcja BioAir® od Kingspan Klargester jest niezawodna, co jest w dużej mierze wynikiem jej prostoty. Zdecydowano się tutaj na pominięcie elementów takich jak timer czy elektrozawór, które mogą stanowić potencjalne źródła awarii.

Brak tych komponentów sprawia, że obsługa i konserwacja oczyszczalni są znacznie prostsze i mniej kosztowne. 

⚠️ Oczyszczalnia zgodna z normą: EN:12566-3: 2005+A2:2013.

Jest to urządzenie elastyczne, umożliwiające montaż nawet na głębokości 150 cm od poziomu rury dolotowej. Przy instalacji nie ma konieczności stosowania obsypki cementowo-piaskowej, co dodatkowo upraszcza proces montażu.

Oczyszczalnia BioAir wymaga minimalnej liczby czynności eksploatacyjnych, nie ma konieczności regularnego dawkowania biopreparatów, a usuwanie osadu odbywa się tylko raz do roku.

SPECYFIKACJA

✅ Marka: TOLEN

✅ Producent: KINGSPAN

✅ Model: PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW KINGSPAN BIOAIR 1 4 OS.

⚠️Cena dotyczy urządzenia BioAir 1 z dmuchawą pod pokrywą. Istnieje możliwość zamówienia z zewnętrzną skrzynką lub zintegrowaną przepompownią z pompą GRUNDFOS KP250.

bioair.jpg

Dzięki umieszczeniu dmuchawy pod deklem oczyszczalni, urządzenie pracuje cicho, nie zakłócając codziennego życia. 

Oczyszczalnia cechuje się estetycznym wykonaniem, z pojedynczym, zamykanym na klucz włazem klasy A15. Umiejscowienie pompy powietrza pod deklem oczyszczalni, powoduje brak konieczności montażu zewnętrznych skrzynek i tym samym zwiększa estetykę po instalacji.

Właz do oczyszczalni ma szerokość aż 60cm, co umożliwia bezproblemowy dostęp w przypadku czynności serwisowych - możliwość zdjęcia i wyczyszczenia lub wymiany dyfuzorów, bez opróżniania oczyszczalni.  1. Komora główna.

    Dopływające do zbiornika ścieki surowe poddawane są intensywnemu napowietrzaniu. Dzięki temu procesowi aktywowane są bakterie tlenowe, które tworzą osad czynny oczyszczający biologiczne ścieki.

  2. Grawitacyjny przepływ.

    Ciecz posiadająca zawieszone cząstki osadu czynnego przepływa grawitacyjnie do komory klarowania.

  3. Komora klarowania.

    Osad czynny jest cięższy od wody, dlatego opada na dno. Stąd jest stale recyrkulowany do komory głównej. Ścieki oczyszczone wpływają grawitacyjnie do ostatniej komory, w której jest umiejscowiona pompa pływakowa.

W zestawie została zastosowana profesjonalna dmuchawa dmuchawa membranowa SECOH JDK-S-60. 

Ta pompa powietrza cieszy się dużym zainteresowaniem, a jej renomę zapewnia niewielka liczba awarii oraz imponująca wydajność.

SPECYFIKACJA

✅ Wydajność przy 200 mbar nadciśnienia - 60 l/min (3,6 m3/h)

✅ Napięcie zasilania - 230 V (50 Hz)

✅ Pobór mocy - 40 W

✅ Poziom hałasu - <36 dB

✅ Długość - 214 mm

✅ Szerokość - 185 mm

✅ Wysokość - 211 mm

✅ Waga - 6,5 kg

✅ Przyłącze powietrza 19 mm (wymiar zewnętrzny)

DANE TECHNICZNE

▶️ Przepustowość - 0,6m3/doba

▶️ Pojemność - 2000L

▶️ Szerokość - 1320 mm

▶️ Długość - 2015 mm

▶️ Wysokość całkowita - 1878 mm (możliwość regulacji)

▶️ Wlot - 160 mm

▶️ Wylot - 110 mm

▶️ Średnica włazu - 600 mm

▶️ Wysokość do wlotu - 1064 mm

▶️ Wysokość do wylotu - 1049 mm

▶️ Waga - 135 kg

Opinie O PRODUKCIE

1 opinie